6-річного хлопчика, який загубився у Карпатах, знайшли волонтери

6-річного хлопчика, який загубився у Карпатах, знайшли волонтери

Оновлено
6-річного хлопчика, який загубився у Карпатах, знайшли волонтери
Фото: Держслужба України з надзвичайних ситуацій

15 серпня приблизно о 19:30 6-річного Олексійка Стефанціва, який загубився під час сходження на Говерлу, знайшли волонтери з Коломиї. Дитину шукали понад добу з вечора 14 серпня.

Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області у Facebook.

"Хлопчика, який загубився напередодні під час сходження на Говерлу, відшукала о 19:27 група волонтерів на маршруті в сторону гори Кукул," — йдеться у дописі.

Олексійко живий та зумів поспілкуватися з батьками по телефону.

"Дитину знайшли на горі Велика Космецтка на відстані понад 2 км, на кордоні із Закарпаттям. 1,5 години ходьби для дорослого. Зараз хлопчика спускають", — повідомили на сайті Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Олексійко з батьками та бабусею
Олексійко з батьками та бабусею. Держслужба України з надзвичайних ситуацій

Станом на 21:00 хлопчика уже передали батькам. Він почуває себе добре. Про це розповів на своїй сторінці у Facebook радник міського голови Івано-Франківської громади Назар Кішак.

Що відомо

  • 14 серпня приблизно о 19:05 поблизу селища Ворохта під час сходження на Говерлу від групи туристів відстав та заблукав хлопчик 2015 року народження.
  • У групі було шестеро туристів, усі вони є жителями міста Коломия.
  • До пошуків дитини, окрім рятувальників, долучилися військовослужбовці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, які на той час перебували в таборі на Говерлі.
  • Дитину шукали упродовж ночі з 14 на 15 серпня.
  • 15 серпня, станом на 13:00, рятувальники розширили географію пошуків 6-річного Олексія Стефанціва, який загубився під час сходження на Говерлу. Загалом хлопчика шукали 245 людей. До пошуків дитини залучили також 72 людини із Закарпаття: 24 рятувальники, 35 волонтерів, 8 лісників та 5 працівників Карпатського біосферного заповідника.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок