Як черкаські водії реагують на спецсигнали "швидкої" та "пожежки"

Як черкаські водії реагують на спецсигнали "швидкої" та "пожежки"

Як черкаські водії реагують на спецсигнали "швидкої" та "пожежки"

В Україні відбулась акція "Увага! Спецсигнал". Її суть в тому, щоб перевірити водіїв, чи пропустять вони спецавто із увімкненими проблисковими маячками та спецсигналом. Наші журналісти на цій акції були двічі – один раз із Управлінням ДСНС у Черкаській області і з Обласним центром екстреної медичної допомоги.

Перевага в русі, або смерть: як черкаські водії реагують на спецсигнали?

Відразу запам’ятаймо кілька речей:

1) Управління ДСНС – це не просто "пожежники". Вони також займаються порятунком людей в інших екстрених випадках, а також допомагають під час стихійних лих (паводків, ураганів, снігопаду і т.ін).

2) Викликати медиків просто так не варто. Адже є встановлений перелік випадків, коли карета "швидкої"до вас точно приїде. Якщо, наприклад, у вас температура, або болить зуб, і ви можете самостійно переміщуватись – запишіться до лікаря, і дайте шанс швидкій поїхати до людини, яка сама себе не врятує.

3) Поліція не вмикає проблискові маячки і звуковий сигнал просто так, щоб "поганяти по місту". Ці дії регулюються законом.

ЗАКОН ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ СПЕЦСИГНАЛІВ

Перевага в русі, або смерть: як черкаські водії реагують на спецсигнали?

22 серпня 2005 року Міністерство внутрішніх справ України опублікувало наказ про затвердження Інструкції про порядок видачі та обліку дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв. Якщо простіше – це закон про те, за яких хто і за яких умов може використовувати на своїх автівках проблискові маячки і користуватися сиренами.

23 грудня 2019 року дію цього закону анулювали (звернення у Мінюстиції було зареєстроване 24 січня 2020 р. за № 85/34368). У новому законі прописали хто може користуватися всіма видами проблискових маячків, та процедуру отримання відповідних спецсигналів.

Цю тему ми обрали не дарма: не пропустили швидку/пожежників/поліцію – все менше часу залишається на порятунок людей, які цього потребують. У кожної спецслужби є свій норматив прибуття на місце події. Наводимо дані лише по швидкій та ДСНС, адже поліція у цих двох випадках допомагала перевіряти черкаських водіїв.

УПРАВЛІННЯ ДСНС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Перевага в русі, або смерть: як черкаські водії реагують на спецсигнали?

Тут ви можете прочитати про нормативи для рятувальників, встановлені законом України "Про затвердження Нормативів виконання навчальних вправ з підготовки осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та працівників Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України до виконання завдань за призначенням". У законі посекундно вказані дії рятувальників. За нормативами, на прибуття за викликом у межах міста, відведено 10 хвилин, каже пожежник Анатолій Магльований.

ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ І МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Перевага в русі, або смерть: як черкаські водії реагують на спецсигнали?

Згідно закону України «Про норматив прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події», бригада має прибути в межах 10 хвилин (в межах міста – ред.), і 20 хвилин (поза межами міста – ред.) від моменту отримання виклику диспетчером. Час може регулюватися ускладненням погодних умов, але загалом, прибуття до пацієнта має бути в межах 20-30 хвилин.

А ЩО КАЖУТЬ ПРАЦІВНИКИ СПЕЦСЛУЖБ?

Фельдшерка Оксана Гладка: "Після зупинки серця у нас є всього 4-5 хвилин для успішного проведення реанімаційних заходів, для того, щоб повернути людину до життя. Більше п'яти хвилин людина в клінічній смерті - помирає кора головного мозку, - тому кожна хвилина на вагу золота".

Директор обласного центру екстреної допомоги Ігор Фесун: "Коли автовласники не пропускають спецтранспорт таких випадків побільшало, хоча, порівнюючи два-три роки назад, зараз набагато краще почали це робити".

Пожежник Анатолій Магльований: "Це було на Митниці (один з районів Черкас – ред.). Було задимлення у під’їзді, а заїхати у двори не вдавалось, бо дуже багато машин було на стоянці. Шукати водіїв у пізній час це нереально, довелося від заїзду прокладати магістральну лінію".

Водій пожежного авто Валентин Лютенко називає дороги, де найважче проїхати спецтранспорту: "Це центр міста, Південно-Західний район, Митниця, а в основному дуже важко заїжджати у двори. Немає як проїхати, дуже багато машин ставлять, доводиться рятувальникам прокладати лінії. Заїхати туди, куди треба – нереально, особливо увечері".

ВОДІЙСЬКА СОВІСТЬ

"Не помітив", "сонце засліпило", "ми поспішали" - такі пояснення надавали водії черкаським патрульним, коли ті штрафували за те, що не надали перевагу в русі спецтранспорту. У випадку, коли водій не надав переваги в русі спецтранспорту, його штрафують, каже інспектор відділу безпеки дорожнього руху Євген Капустінський: "У такому випадку виносять постанову, за частиною третьою статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, сума штрафу складала 510 гривень. Також, є проблема у місті – це пішоходи, які ходять у навушниках і не надають переваги взагалі ніякому транспорту, хоча і бачать, що їде і швидка, і пожежна машина і поліцейська".

ХТО ПРАВИЙ?

Перевага в русі, або смерть: як черкаські водії реагують на спецсигнали?

Перевага в русі, або смерть: як черкаські водії реагують на спецсигнали?

Згідно Правил Дорожнього руху, які нині діють для українських водіїв, перевагу мають надавати спецтранспорту. Це стосується і водіїв, і пішоходів. Якщо коротко - згідно правил, водії "приймають вправо", і пропускають спецавто. Пішоходи стоять і чекають, навіть якщо для них на світлофорі зелене світло.

АКСІОМА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Для черкаських водіїв має стати аксіомою одна річ – завжди пропускай спецтранспорт. Адже ніхто точно не знає, на який виклик їдуть надзвичайники, кого їдуть рятувати медики, і як довго протримається людина в надзвичайній ситуації, яка викликала поліцію. Одного разу ці спецслужби можуть їхати до Вас, і кількість часу в дорозі буде вирішуватися совістю інших водіїв. Дотримуєшся правил сам – показуєш хороший приклад – інший водій робить те саме.

Матеріали наших журналістів можна переглянути тут (про швидку) і тут (про ДСНС-ників).

Підготувала Анна Іщенко

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди