Іван Петряк забив дебютний гол у сезоні за "МОЛ Фехервар"

А Євген Макаренко дебютував за нову команду.

Чемпіонат Угорщини з футболу стартував ще кілька тижнів тому. На відміну від більшості європейських внутрішніх турнірів, в Угорщині команди грають уже третій тур чемпіонату.

Для "МОЛ Фехервар" - лише другий матч у цьому сезоні. Команда на виїзді грала проти "Дірмоута". У стартовому складі вийшло одразу два українця: вінгер Іван Петряк та опорний півзахисник Євген Макаренко.

Для Макаренка це був дебют у новій команді, лише за три дні до того він перейшов у "МОЛ Фехервар" з бельгійського "Кортрейка". І Євген одразу відіграв усі 90 хвилин матчу чемпіонату Угорщини.

Іван Петряк увесь матч на полі не провів - його замінили на 88-й хвилині. Але саме українець став автором єдиного голу у складі "МОЛ Фехервар". Наприкінці першого тайму Іван закінчив комбінаційну атаку команди: пішла подача з правого флангу на протилежний край штрафної, там гравець "МОЛ Фехервар" перекинув м'яч на Петряка, що набігав у центрі, і українець одним дотиком спрямував м'яч у сітку - 1:0.

"МОЛ Фехервар" втримати перевагу не зміг. Матч завершився з рахунком 1:1, це друга нічия поспіль для "Фехервара". Для Петряка - це перший гол у новому сезоні, а для Макаренка - перший матч за нову команду.

• Паралельно з цим матчем грав "Ференцварош", де виступають Олександр Зубков та Ігор Харатін. Зубков вийшов у старті та був замінений, Харатін - появився на полі уже під час гри. "Ференцварош" виграв свій матч 4:1.
  • У попередньому сезоні Іван Петряк уперше за всю кар'єру забив більше 10 голів за сезон.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика