Футбольний клуб "Буковина" переміг у київського "Рубікону"

Футбольний клуб "Буковина" переміг у київського "Рубікону" Facebook/ ФСК “Буковина” Чернівці

14 серпня футбольний клуб "Буковина" переміг у грі проти київського "Рубікону". Гра закінчилася з рахунком 5:1.

Про це повідомляють на сторінці клубу у Facebook.

Рахунок відкрився на другій хвилині з гола гравця "Рубікону" Владислава Зоренка. Уже на сьомій хвилині Тарас Сивка з "Буковини" зрівняв рахунок.

Гравець "Буковини" Василь Палагнюк забив ще два голи: у першому таймі на 39-й хвилині та наприкінці другого.

Також у другому таймі двічі по воротах "Рубікону" влучив гравець з Буковини Фаді Салбак.

Наступний матч "Буковина" проведе 18 серпня з командою з Волочиська Хмельницького району "Агробізнес" у рамках кубку України.

Наразі "Буковина" на дев'ятому місці у турнірній таблиці другої ліги чемпіонату України.