У четвертому турі Другої ліги ФК "Карпати" переміг АФСК "Київ"

У четвертому турі Другої ліги ФК "Карпати" переміг АФСК "Київ" ФК "Карпати"

Львівські "Карпати" здобули мінімальну перемогу над АФСК "Київ" в матчі 4 туру Другої ліги. Матч на стадіоні "Україна" завершився із рахунком 2:1. Про це повідомили у пресслужбі ФК "Карпати".

Матч на стадіоні у Львові стартував о 18:00. Вже на 6 хвилині першого тайму підопічні Андрія Тлумака відкрили рахунок у матчі. Денис Кожанов віддав м'яч на Володимира Заставного, який головою спрямував його у сітку воріт.

На 28 хвилині лівий оборонець "Карпат" — 26-річний Олександр Дударенко забив другий гол у ворота АФСК "Київ". Проте вже на 29 хвилині воротар зелено-білих Іван Сілецький пропустив м'яч від киянина Владислава Гарнаги. У другому таймі команди не відзначилися голами. Матч завершися із рахунком 2:1.

У наступному турі Другої ліги ФК "Карпати" зіграють із командою "Діназ". А кияни зустрінуться із ФК "Чернігів".

• У липні 2021 року ФК "Карпати" розформували. Відтак, ветерани клубу зібрали нову команду, яку почали готувати до турніру.
  • Новоствореній команді фанати передали емблему клубу.
  • До команди увійшло багато гравців, які раніше грали за "Карпати". Серед них: Кожанов, Ткачук, Чачуа, Кучинський і Сілецький.
  • Футбольний клуб "Карпати" заснували у 1963 році.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону