Роберт Левандовські покращив унікальний гольовий рекорд чемпіонату Німеччини

Роберт Левандовські покращив унікальний гольовий рекорд чемпіонату Німеччини AP

І повторив інший.

Новий сезон чемпіонату Німеччини з футболу розпочався з матчу "Боруссії" Менхенгладбах проти "Баварії". Гра завершилася внічию - 1:1.

"Боруссія" забила першою на старті матчу, але під кінець першого тайму рахунок зрівняв Роберт Левандовські: замкнув подачу з кутового, 1:1. У другому таймі рахунок не змінювався.

• Відеоогляд матчу "Боруссія" М - "Баварія"

Цей гол польського нападника не лише приніс нічию "Баварії", але й продовжив його рекордну гольову серію. Роберт Левандовські забивав гол у кожному з останніх семи перших матчів сезону чемпіонату Німеччини з футболу.

Цей рекорд ще на позначці шість сезонів належав лише Роберту, але поляк продовжив його, додавши ще один новий сезон.

""Я не знав про рекорд перед грою, але дуже радий", - заявив Левандовські у коментарі прес-службі "Баварії" після матчу.

Окрім того, Роберт Левандовські повторив інший свій рекорд: він забив в одинадцятому матчі поспіль чемпіонату Німеччини за "Баварію" (включно з результатами попереднього сезону). Левандовські уже вдавалася така результативна серія - на старті сезону 2019/20, тоді вона закінчилася саме на позначці 11 матчів.

Досягнення Левандовські завдяки голу у першому матчі сезону Бундесліги

• 7 - сьомий сезон поспіль Роберт забив у першому турі сезоні. Це рекорд
  • 11 - матчів поспіль забиває Роберт у складі "Баварії" у чемпіонаті Німеччини. Він зрівнявся зі своїм найкращим показником у кар'єрі
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів