У футбольному чемпіонаті Першої ліги "Краматорськ" переміг "Поділля"

У футбольному чемпіонаті Першої ліги "Краматорськ" переміг "Поділля" Фото: Суспільне Донбас

У Краматорську на стадіоні "Авангард" провели футбольний матч 4 туру Чемпіонату України серед клубів Першої ліги "Краматорськ" - "Поділля". Про це повідомляє кореспондент Суспільного з місця події.

У першому таймі гол забив Арсентій Дорошенко(Краматорськ) та Денис Островський(Поділля). Рахунок 1:1

У другому таймі гол забив Володимир Коробка. Рахунок 2:1 на користь "Краматорська".

"Краматорськ" - "Поділля" зіграли з рахунком 2:1

• Видалення: Похитайло 81’ - Панасенков 86’
  • 13 серпня відбудуться зустрічі житомирського "Полісся" з "Агробізнесом" (Волочиськ) та луцької "Волині" з "Ужгородом".