За директора ДЖКГ Миколаївської міськради Коренєва та його заступника Брижатого внесли застави

За директора ДЖКГ Миколаївської міськради Коренєва та його заступника Брижатого внесли застави

13 вересня за директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міськради Сергія Коренєва та його першого заступника Олександра Брижатого внесли застави. Про це кореспондентам Суспільного розповів адвокат Сергія Коренєва Євген Грушовець.

Згідно з рішеннями, суд постановив тримати обох підозрюваних під вартою з альтернативою внесення застави. Розмір застави для Сергія Коренєва складав 3 млн 518 тис. 500 грн, для Олександра Брижатого ‒ 953 тис. 400 грн.

Сергія Коренєва, Олександра Брижатого та ще шістьох людей підозрюють у привласненні 26,8 млн грн під час ремонту Соборної площі у Миколаєві. Їм усім інкримінують вчинення злочину за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним в особливо великих розмірах або організованою групою шляхом зловживання службовим становищем). Санкція статті передбачає позбавлення воліПозбавлення волі — це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію підозрюваного від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування. на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

За словами Євгена Грушовця, Сергій Коренєв повернеться до Миколаєва. На нього будуть покладені певні обов'язки.

"Ми будемо допомагати Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) розібратися у ситуації. Співпрацюємо в тому контексті, що ми не погоджуємося з їхньою позицією, але співпрацюємо – будемо доводити, що те, що вони інкримінують, воно, насправді, немає того", ‒ розповів Євген Грушовець.

Про те, де перебуває Олександр Брижатий, станом на 20:00, Грушовець не знає.

Також, зі слів Грушовця, сторона захисту рішенням суду відносно Сергія Коренєва не задоволена, тому подаватимуть апеляцію.

Що відомо

  • 10 серпня детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) затримали заступника Миколаївського міського голови, директора ДЖКГ Сергія Коренєва та його першого заступника Олександра Брижатого.
  • 10-11 серпня детективи НАБУ повідомили про підозру всім фігурантам справи. Їх підозрюють у привласненні 26,8 мільйона гривень під час реконструкції Соборної площі у Миколаєві.
  • Миколаївського міського голову Олександра Сєнкевича також викликали до НАБУ для проведення слідчих дій.
  • 11 серпня Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід заступнику директора ДЖКГ Миколаївської міськради Олександру Брижатому. За рішенням суду, його триматимуть під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 953 400 грн. Строк тримання під вартою ‒ до восьмого жовтня 2021 року включно.
  • 12 серпня ВАКС обрав запобіжний захід заступнику Миколаївського міського голови, директору департаменту житлово-комунального господарства Сергію Коренєву у справі про привласнення державних грошей. Суд постановив тримати Сергія Коренєва під вартою до 8 жовтня із альтернативою внесення застави у розмірі 3 млн 518 тис. 500 грн.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Миколаїв у Viber

На початок