City Biathlon Wiesbaden: повний список учасників та розклад шоу-гонки з літнього біатлону

City Biathlon Wiesbaden: повний список учасників та розклад шоу-гонки з літнього біатлону

Ексклюзивно
City Biathlon Wiesbaden: повний список учасників та розклад шоу-гонки з літнього біатлону City Biathlon

Пряма трансляція - на Суспільне Спорт.

Шоу-гонка в німецькому Вісбадені, яка називається City Biathlon Wiesbaden, є одним із найбільших стартів у програмі літнього біатлону. Це щорічна подія, яка відбувається в Німеччині, а з 2018 року проходить у Вісбадені. У 2021 році гонка пройде в неділю, 15 серпня.

Формат гонки: окремий старт чоловіків та жінок, на дистанції змагаються по дев'ять спортсменів. У 2020 році гонка у Вісбадені пройшла без українців, які не змогли приїхати на змагання через коронавірус.

Але у старт-листі на гонку в 2021 році є одразу два українці - Дмитро Підручний у чоловічій гонці та Юлія Джима у жіночій.

City Biathlon Wiesbaden: старт-лист учасників

  • Чоловіки: Дмитро Підручний (Україна), Йоганнес Тінгнес Бьо (Норвегія), Тар'єй Бо (Норвегія), Ерік Лессер (Німеччина), Роман Реєс (Німеччина), Лукас Гофер (Італія), Яков Фак (Словенія), Саїд Халілі (Росія), Фелікс Ляйтнер (Австрія)
  • Жінки: Юлія Джима (Україна), Доротея Вірер (Італія), Інґрід Тандреволл (Норвегія), Жулья Сімон (Франція), Яніна Геттіх (Німеччина), Маркета Давідова (Чехія), Лена Геккі (Швейцарія), Моніка Гойніш-Старега (Польща), Ванесса Фогт (Німеччина)

Пряма трансляція біатлону City Biathlon Wiesbaden

Суспільне - ексклюзивний транслятор шоу-гонки City Biathlon Wiesbaden у 2021 році! Пряма трансляція цих змагань в Україні лише на платформах Суспільного.

Дивитися пряму трансляцію біатлону у Вісбадені можна буде на сайті Суспільне Спорт та телеканалі UA: Перший. Наживо будуть показані і кваліфікації, і основні старти.

Дивитися біатлон наживо тут

Онлайн-трансляція доступна на території України. Дивитися біатлон онлайн в неділю, 15 серпня - на сайті Суспільне Спорт.

Розклад City Biathlon Wiesbaden-2021

  • 14:15 - 15:00. Кваліфікації (визначення стартового порядку)
  • 16:10. Жіноча гонка
  • 17:15. Чоловіча гонка

У 2020 році шоу-гонку у Вісбадені виграли представники Франції – Жулья Сімон та Кентен Фійон-Має.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика