Книга про створення "Дюни" Вільнева вийде з саундтреком Ганса Циммера

Книга про створення "Дюни" Вільнева вийде з саундтреком Ганса Циммера

Книга про створення "Дюни" Вільнева вийде з саундтреком Ганса Циммера

22 жовтня вийде книга "The Art and Soul of Dune" про створення кіноадаптації роману Френка Герберта "Дюна" від режисера Дені Вільнева. Як повідомляє видання Gizmodo, композитор Ганс Циммер, який працював над музикою для фільму, настільки надихнувся книгою, що вирішив записати саундтрек і для неї.

240-сторінкова книга вже з'явилася для передзамовлення на Amazon – зі знижкою вона коштує $38. Обмежене видання буде доступним для покупки тільки на сайті видавця Insight Editions за $595.

Перші 700 копій обмеженого видання міститимуть пронумеровану картку з автографами режисера Дені Вільнева, акторів Тімоті Шаламе і Джоша Броліна, продюсера Тані Лапойнт і оператора Грега Фрейзера.

Вийде книга про створення "Дюни" Вільнева – Ганс Циммер написав до неї саундтрек

До видання також входить книга-компаньйон з фотографіями Грега Фрейзера зі зйомок і враженнями Джоша Броліна з майданчика.

Обидва видання, як і саундтрек Ганса Циммера до них, вийдуть 22 жовтня, разом з релізом фільму в США та онлайн-кінотеатрі HBO Max. В український прокат стрічка вийде 14 жовтня.

Що відомо

  • Роман Френка Герберта, екранізацією якого є фільм, вийшов друком у 1965 році. Загалом Герберт написав шість книг, об’єднаних спільною тематикою.
  • ""Дюна" – безумовно, найкращий фільм, який я коли-небудь створював. Моя команда і я присвятили понад три роки нашого життя тому, щоб зробити його унікальним досвідом на великому екрані. Зображення і звук нашого фільму були ретельно розроблені для того, щоб їх можна було оцінити в кінотеатрах", – заявив режисер.
  • Також відомо, що "Дюну" покажуть на позаконкурсній програмі 78-го Венеційського міжнародного кінофестивалю, який пройде 1-11 вересня 2021 року.
  • Німецький композитор Ганс Циммер опублікував мініальбом з музикою для фільму "Дюна" Дені Вільнева. Спеціально для фільму Циммер і Вільнев шукали принципово нове звучання, яке б нагадувало раніше не існуючий музичний інструмент. Це має допомогти зобразити іншу цивілізацію через музику.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше