У Запоріжжі знищують фасад Палацу дитячої та юнацької творчості

У Запоріжжі знищують фасад Палацу дитячої та юнацької творчості

У Запоріжжі знищують фасад Палацу дитячої та юнацької творчості

10 серпня організація Ukrainian Modernism на сторінці Facebook повідомила, що у Запоріжжі під час ремонту знищують фасад Палацу дитячої та юнацької творчості.

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради замовив ремонт фасаду Палацу дитячої творчості, який передбачає зміну оригінального вигляду та перепланування.

За повідомленням активістів, громадських слухань або консультацій з архітекторами з приводу перепланування не було. З Палацу збили автентичне оздоблення, також планується заміна алюмінієвих склопакетів на пластикові. Яким має стати Палац при завершенні робіт – невідомо.

На проєкт реконструкції Палацу виділили вже 23 млн грн, з них 9 млн від влади міста (загалом до кінця 2021 року повинні виділити 20 млн) і 14 млн були виділені в рамках проєкту "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України".

Також повідомлялося, що підрядник мав закінчити роботи по фасаду, частини даху та заміни вікон до 10 липня, проте станом на 11 серпня там досі оббивають стару плитку.

Запорізький Палац дитячої та юнацької творчості (колишній Палац піонерів) збудований у 1986 році. Він є однією з небагатьох модерністських будівель в Запоріжжі.

Ukrainian Modernism – організація, яка відстоює будівлі побудовані у стилі модернізм по всій Україні.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше