Паоло Соррентіно отримає почесну премію кінофестивалю в Цюриху

Паоло Соррентіно отримає почесну премію кінофестивалю в Цюриху

Паоло Соррентіно отримає почесну премію кінофестивалю в Цюриху

Італійський режисер і сценарист Паоло Соррентіно, відомий за серіалом "Молодий Папа" та "Новий Папа" з Джудом Лоу і фільмом "Велика краса", стане наступним володарем почесної премії кінофестивалю в Цюриху (ZFF). Він отримає її 29 вересня під час показу його стрічки "Рука Бога", знятої для стрімінгового сервісу Netflix. Про це організатори події повідомили на офіційній сторінці Instagram.

"Для мене велика честь отримати цю нагороду, тому що завжди приємно бути поміченим, і тому, що цього разу визнання йде від фестивалю, місія якого полягає в розкритті талантів, – зазначив Соррентіно в заяві. – Брати участь у ZFF цього року з моїм найбільш особистим фільмом – неймовірно захопливо для мене".

Щорічний кінофестиваль в Цюриху пройде з 23 вересня по 3 жовтня 2021 року. Повна програма заходу стане відома 9 вересня.

Деталі сюжету до прем'єри тримають в таємниці. Через назву виникло припущення, що фільм буде розповідати про футболіста Дієго Марадону. Адвокат останнього влітку 2020 року навіть заявив, що обмірковує судовий позов до Netflix через неправомірне використання образу спортсмена; однак керівництво компанії відповіло, що Марадона в стрічці не з'явиться і що фільм стане швидше особистою історією, пов'язаної зі спогадами Соррентіно.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше