"Якщо клуб вирішить, що я повинен піти - очолю збірну". Ребров - про те, чи стане тренером України

"Якщо клуб вирішить, що я повинен піти - очолю збірну". Ребров - про те, чи стане тренером України

"Якщо клуб вирішить, що я повинен піти - очолю збірну". Ребров - про те, чи стане тренером України ФК "Аль-Айн"

Український тренер - про ймовірність роботи із національною командою.

Сергій Ребров тривалий час є головним претендентом на посаду тренера збірної України. Вона стала вакантною після того, як її залишив Андрій Шевченко, з яким команда досягла історичного результату, вийшовши у чвертьфінал Євро-2020.

Першим про те, що саме Ребров повинен очолити збірну України, повідомляв ексочільник Комітету збірних УАФ Мирон Маркевич. І хоча з тих пір про бажання призначити тренером саме Реброва говорили на вищому рівні в Українській асоціації футболу, це питання залишається невирішеним.

Читайте також: Мирон Маркевич назвав ім'я нового тренера збірної України

Однією з перешкод того, щоб Ребров очолив національну команду, є його контрактні зобов'язання з клубом "Аль-Айном". Український тренер очолив клуб із ОАЕ влітку 2021-го після того, як покинув "Ференцварош".

Попередньо повідомлялося, що перепон для розірвання контракту Реброва та "Аль-Айна" немає. Проте згодом у клубі повідомили, що не давали дозволу українському тренеру покидати команду, немає відповідних пунктів і в його угоді.

Як коментує ситуацію сам Ребров?

Тривалий час Ребров не коментував на офіційному рівні ситуацію про ведення перемовин зі збірною України. Хоча перед засіданням Виконкому УАФ, що відбулося у понеділок, 9 серпня, він прибув в Україну та мав розмову із очільником організації Андрієм Павелком.

Ребров повернувся в ОАЕ для того, щоб продовжити вирішення питань по контракту з "Аль-Айном". А у четвер, 12 серпня, на офіційному сайті клуба з'явилося звернення від імені українського тренера, в якому він наголосив, що збирається дотримуватися умов контракту. Хоча й визнав: попрацювати зі збірної України він і справді б дуже хотів.

"Я був би дуже щасливим, якби отримав можливість попрацювати з моєю національною командою. Проте я тут зараз, і дотримуюся умов свого контракту. Якщо клуб вирішить, що я повинен піти, без сумніву погоджуся на роботу із національною збірною".

Під керівництвом Реброва "Аль-Айн" вже розпочав підготовку до нового сезону в ОАЕ. 20 серпня команда має розпочати виступи у місцевому чемпіонаті.

Якою є ситуація з новим головним тренером збірної України?

Читайте також: "Іноземці не розглядаються". Президент УАФ - про вибір нового тренера збірної України
 • 6 серпня. Видання Meta-ratings.com.ua повідомляє, що новим головним тренером збірної України стане Сергій Ребров. А Sport.ua зазначив, що контракт із тренером буде підписаний схемою "2+1".
 • 7 серпня. Ексочільник Комітету збірних УАФ Мирон Маркевич підтвердив, що новим тренером збірної України буде саме Сергій Ребров.
 • 8 серпня. ЗМІ з ОАЕ повідомляють, що "Аль-Айн" не дав дозволу УАФ на підписання контракту з Ребровим.
 • 8 серпня. Очільник УАФ Андрій Павелко підтвердив, що хотів би бачити Реброва на посаді головного тренера, але розповів про ймовірні нюанси з його призначенням.
 • 9 серпня. Підсумки засідання Виконкому УАФ - головний тренер не призначений, йдуть перемовини із потенційними кандидатами.
 • 9 серпня. Коментар віцепрезидента УАФ Олега Протасова - з призначенням Реброва є певні проблеми, пов'язані з його контрактом.
 • 11 серпня. Видання Dynamomania та Meta-ratings.com.ua повідомили, що альтернативою Реброву є тренер України U18 Олександр Петраков, який погодився очолити збірну.
 • 12 серпня. Керівник прес-служби УАФ Ярема Городчук розповів про перенесення рішення щодо тренера збірної України на наступний тиждень.
 • 12 серпня. Коментар Сергія Реброва - погоджується на роботу зі збірною України, але лише за умов відповідного рішення клубу "Аль-Айн".
Читайте також: Оновлений рейтинг ФІФА: збірна України опустилася на 25-е місце

Що далі

 • Збірна України відновить відбір до чемпіонату світу-2022 у вересні. Тоді будуть зіграні матчі проти Казахстана (1 вересня) та Франції (4 червня).
 • У турнірній таблиці відбіркової групи збірна України посідає друге місце з трьома очками.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів