Україна входить в режим "без паперових документів". Експерт пояснив, як захистити свої дані

Україна входить в режим "без паперових документів". Експерт пояснив, як захистити свої дані

Україна входить в режим "без паперових документів". Експерт пояснив, як захистити свої дані Associated Press

З 24 серпня українські органи державної влади входять у режим paperless. Однак поступовий перехід на "безпаперову" робота почався ще 20 років тому. Про те, як розвивається тенденція в Україні та світі, чи загрожує paperless персональним даним та як їх захистити, в ефірі Українського радіо розповів експерт з кібербезпеки Ігор Мальченюк.

"Ми, насправді, з Вами всі, користуємось різноманітними електронними послугами і маємо розуміти, що супроводження будь-якої електронної послуги чи електронної покупки, це – якийсь електронний документ. Питання в тому – наскільки активно і ефективно використовуються ці електронні документи наші державні агенції і органи влади", — відзначив експерт.

За його словами електронний документ юридично прирівняний до будь-якого паперового документа вже 20 років, що визначено законами "Про платіжні системи" 2001 року "Про електронні документи та електронний документообіг" 2004.

"Власне електронний документ має таку ж саму юридичну силу, як паперовий", - зазначив Мальченюк.

Як paperless запроваджується у світі

Він зазначив, що згідно з рейтингом ООН, яка вже 20 років досліджує стан використання різноманітних інструментів електронного врядування в різних країнах, за результатами 2020 року Україна на 69 місці.

"В лідерах є Данія, Південна Корея та Естонія. І, безперечно, на досвід цих країн можна і варто дивитись. Мені особисто імпонує Данія. Я особисто був в цій країні, там дуже цікава і тривала історія використання різноманітних електронних документів. Ще в 1972 році вони задумались як ефективніше використовувати інформаційно-комунікаційні технології, і створили муніципальну компанію, яка зараз надає, по суті, державні послуги, реалізовує цифрову адміністрацію, через "хмарні" послуги - компанія "КМД". Послугами користуються понад 75% муніципалітетів. І це – надзвичайно цікавий досвід. Сказати, що ми є попереду всього світу, то – так, в чомусь наші напрацювання є цікавими, але, нам є до чого рівнятись і куди розвиватись", — розповів експерт.

Чи загрожує paperless особистим даним

Що ж до захисту персональних даних, Мальченюк зазначив, що варто приділяти значну увагу питанню приватності.

"Це те, що не часто згадується і те, чому варто приділяти увагу. Ми, починаючи використовувати ці сервіси, мали б давати згоду на використання наших персональних даних і свідомо вибирати", — зазначив він.

Для порівняння, у західних країнах створені великі програми із захисту персональних даних та контролю їхнього використання.

"Слід розуміти, що якщо ще минулого року 10% населення мешкало в країнах, де є хоча б якесь законодавство, що захищає персональні дані, то до 2023 року вже 65% громадян будуть захищені, так чи інакше, законодавством, яке захищає персональні дані. Зразком у всьому світі є Європейська Директива щодо захисту персональних даних", — пояснив експерт.

Мальченюк підкреслив, що не можна говорити лише про державу як основного гравця в цій сфері. "В будь-якому випадку ми говоримо про державно-приватне партнерство - каже він, - саме в цій взаємодії, ми з вами можемо хоч щось зробити".

Рекомендації щодо захисту персональних даних

"Що стосується захисту, особливо в контексті в режимі "без паперових документів", це – електронні підписи. Іноді їх називають "кваліфікованими електронними підписами", саме в залежності від носія", — пояснив Мальченюк

За його словами, є різні типи носіїв для підпису. Зокрема, ключ або сертифікат свого можете зберігати на файловому носієві – звичайному USB-накопичувачі; на захищеному носієві – так званому "електронному ключі"; на сім-карті, наприклад, при використанні сервісу "Мobile ID" і на носієві в складі сервісу.

"Я особисто рекомендую використовувати різні захищені носії", — наголосив експерт.

Що відомо

  • У травні президент Володимир Зеленський заявив, що Україна з 24 серпня перейде в режим paperless, коли послуги надаватимуться за допомогою цифрових інструментів, а не через паперові довідки.
  • 15 липня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про особливості надання електронних публічних послуг (про режим "без паперів").
  • 6 серпня президент Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних державних послуг у режим paperless.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди