Десна перемагає втретє та лідирує в УПЛ

Десна перемагає втретє та лідирує в УПЛ ФОТО: ФК "Десна"

Чернігівська «Десна» із рахунком 2:0 перемогла футбольний клуб «Інгулець» з Петрового. Матч третього туру УПЛ пройшов 9 серпня на стадіоні імені Гагаріна.

У першому таймі команди голів не забивали. Вже наприкінці зустрічі, на 86 хвилині, Денис Безбородько, який вийшов на заміну, забив перший м’яч — головою після подачі з флангу. А вже за п’ять хвилин, у доданий час, він же рахунок і подвоїв.

Подивитися на гру на стадіон прийшли 3357 вболівальників. Чернігівська «Десна» після трьох зіграних матчів має стовідсотковий результат — дев’ять очок, і очолює турнірну таблицю УПЛ. Наступний матч команда проведе у Чернігові 14 серпня, де прийматиме «Дніпро-1».