Знятий в Києві фільм увійшов у десятку найпопулярніших на Netflix

Знятий в Києві фільм увійшов у десятку найпопулярніших на Netflix

Знятий в Києві фільм увійшов у десятку найпопулярніших на Netflix

Комедійний бойовик "Останній найманець" (The Last Mercenary) з Жаном-Клодом Ван Дамом у головній ролі, який переважно знімали в Києві, потрапив до списку "10 найпопулярніших фільмів", який постійно оновлює стримінг-сервіс.

Станом на 6 серпня фільм посідав у добірці Netflix восьме місце. Він зібрав найбільшу кількість переглядів у Франції, Німеччині та Україні.

Жан-Клод Ван Дам зіграв колишнього секретного агента і найманця Річарда Брумера, який працює під псевдонімом Туман. Він намагається врятувати свого сина від помилкових звинувачень в наркоторгівлі та захистити його від мафії.

Виконавці головних ролей – Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов. Відповідальні за українську частину зйомок – міжнародна кінокомпанія Apple Tree Productions і вітчизняні Star Media.

Продюсери – Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві и Оліас Барко. Режисер – Девід Шарон, а оператор-постановник — Т’єррі Арбогаст.

Частина знімального процесу відбувалась на території Київського водосховища, а також на Подолі.

Також раніше виходила новина про те, як Жан-Клод Ван Дам пошкодив м'язи під час зйомок бойових сцен у Києві. Про це актор розповів у відеотрансляції в Instagram.

"Тут, в Україні, за два попередні дні ми зняли 5 поєдинків. Зйомки були важкі і фізично, і психологічно. Як ви могли бачити на минулому відео, я був із бандажем на шиї, крім того, пошкодив біцепс. Але ми намагаємося спершу зняти всі екшн-сцени і вже потім переходити до "драматичних сцен". Далі буде легше", – зазначив Ван Дам.

Що відомо

  • Стрімінговий сервіс Netflix вперше знімає фільм в Україні. Це буде комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні під назвою The Last Mercenary ("Останній найманець"). Головну роль у картині грає всесвітньо відомий голлівудський актор Жан-Клод ван Дам.
  • Переважна частина зйомок проходить у Києві, а також — у Парижі, адже за сюжетом події розгортатимуться у Франції.
  • Як повідомив міністр культури Олександр Ткаченко, The Last Mercenary стане першою стрічкою, яка отримає рібейти за новим законом про кіно в України.
  • 12 сепрня через зйомки фільму із Жаном-Клодом Ван Дамом у Києві перекривали рух вулицями.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше