Український велогонщик Падун виступить на Вуельті

Український велогонщик Падун виступить на Вуельті

Український велогонщик Падун виступить на Вуельті Archysport.com

Українець включили у список команди на одну із найпопулярніших багатоденок.

Український велогонщик Марк Падун виступить на одній із найвідоміших багатоденок у велоспорті - Вуельті. Про це повідомляє прес-служба команди Team Bahrain Victorious, за яку він виступає.

Падун стане єдиним українцем, що виступить на Вуельті. Ще один український велогонщик - 18-річний Андрій Пономар, який змагався на попередній багатоденці Джиро д'Італія, на Вуельті не виступить - його команда Androni Giocattoli-Sidermec не заявилася на змагання.

Читайте також: 18-річний Пономар став наймолодшим переможцем чемпіонату України з велоспорту

Для Падуна Вуельта у 2021 році стане третьою у кар'єрі. У 2018 році він не фінішував, а ось у 2019-му посів 84-е місце у загальній класифікації та 22-е у юнацькій.

Перед виступами на Вуельті, Падун разом із своєю командою брав участь у п'ятиденці Vuelta a Burgos. У загальній класифікації український велогонщик посів третє місце, поступившись лише партнерові по команді Мікелю Ланді та італійцеві Фабіо Ару.

Водночас Вуельта стане для Падуна першою великою багатоденкою у 2021 році. На Джиро д'Італія та Тур де Франс він не потрапив до складу своєї команди.

Найбільшим успіхом Падуна у 2021 році став результат на французькій багатоденці Крітеріум ду Дофіне. Українець став найкращим на двох заключних етапах, завдяки чому переміг у заліку гірської класифікації.

Читайте також: Велогонщик Марк Падун здобув історичну перемогу для України на рівні Світового туру

Хто такий Марк Падун

  • 24-річний український велосипедист, представник команди Bahrain Victorious.
  • Тричі змагався на гонках рівня Гранд туру: двічі у Вуельті (одного разу фінішував), один раз - на Джиро д'Італія. У 2021 році італійську багатоденку пропускав.
  • Переможець кількох етапів на багатоденках рівня Європейського туру (вигравав етап Tour of the Alps у 2018 році та Adriatica Ionica Race у 2019 році), уперше в кар'єрі виграв етап (одразу два!) гонки рівня Світового туру.

Що відомо

  • На Вуельті у 2021 році візьмуть участь 23 команди.
  • Сама гонка триватиме 21 день - з 14 серпня по 6 вересня.
  • Переможцем загальної класифікації у 2020 році став словенець Прімож Рогліч - олімпійський чемпіон Токіо-2020 в індивідуальній гонці.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу