Міжнародний поетичний конкурс "Гайвороння" оголосив переможців

Міжнародний поетичний конкурс "Гайвороння" оголосив переможців

Міжнародний поетичний конкурс "Гайвороння" оголосив переможців

VIII Міжнародний поетичний конкурс "Гайвороння" оголосив переможців. І місце посів вінничанин Тарас Яресько, на другому і третьому місцях опинилися львів’янка Юліана Лесняк та житомирянин Володимир Ковальчук. Про це організатори повідомили у пресрелізі.

Книга переможця вийде друком у видавництві "Люта Справа", друге і третє місце отримають книжкові призи від партнерів конкурсу.

Міжнародний поетичний конкурс "Гайвороння" оголосив переможців

Вірш із конкурсної добірки Тараса Яреська

На восьмий конкурс надійшли заявки з 200 міст 14 країн світу.

Цьогоріч у фіналі змагалося 11 поетів і поеток з-поміж 557 учасників, яких згуртував конкурс: Дар'я Зоріна, Уляна Безпалько, Ірина Пушко, Тарас Яресько, Володимир Ковальчук, Катерина Бойко, Ірина Божко, Микола Гуменюк, Юліана Лесняк, Володимир Биньо та Віктор Кропивний.

До складу журі увійшли поет Ігор Астапенко, музикант Павло Коробчук, поет Михайло Жаржайло, солістка гурту "Микола і телевізор" Елла Євтушенко, віце-президентка Українського центру ПЕН-клубу Галина Крук, дизайнер і перекладач Лесик Панасюк, організаторка літературних акцій Оксана Гадджій та інші. Виконавча директорка конкурсу – поетка і організатор літературних подій Яніна Дияк.

Що відомо

  • Міжнародний поетичний конкурс "Гайвороння" був створений у 2014 році за ініціативи поетів Ігоря Астапенка та Богуслава Поляка для підтримки й розвитку українськомовної поезії.
  • За роки існування у конкурсі взяли участь понад 2500 тисячі авторів з понад 15 країн світу, проєкти команди конкурсу були презентовані на BookForum Lviv, "Книжковому Арсеналі" та низці фестивалів.
  • У 2019 році вийшла друком збірка переможниці шостого "Гайвороння" Галини Гулієвої, готуються до друку збірки переможців "Гайвороння-2020" Сергія Рубніковича та Ярослава Корнєва.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше