У Великобританії знищили частину нової можливої роботи Бенксі

У Великобританії знищили частину нової можливої роботи Бенксі

У Великобританії знищили частину нової можливої роботи Бенксі

У Великобританії помітили нове графіті, яке, швидше за все, створене вуличним художником Бенксі. Влада Лоустофта вже встигла прибрати лист гофрованого заліза, який був частиною роботи – про це повідомляє видання Daily Mail.

Нова робота Бенксі з'явилася в парку Ніколаса Еверітта в англійському місті Лоустофт в графстві Суффолк. На графіті зображені троє дітей в човні, між ними помітний напис "Ми всі в одному човні" (We're all in the same boat). При цьому судно зроблене з листа гофрованого заліза.

Припускається, що авторство роботи належить Бенксі. Однак художник поки не підтвердив ці домисли ні у своєму Instagram, ні на офіційному сайті, ні в будь-який інший спосіб.

Через добу після появи графіті місцева влада прибрала частину металевого човна, оскільки боялися затоплення. За словами міської адміністрації, конструкція перекривала стік, при цьому в районі очікуються сильні опади. Однак човен обіцяють відновити, коли погода налагодиться.

Також можливо, що Бенксі належить ще одне графіті, знайдене кілька днів тому біля колишнього магазину електротоварів Лоустофта. На картині зображена дитина, що намагається побудувати щось з піску, який лежить біля справжньої стіни. Фанати Бенксі очікують, що він підтвердить авторство цих робіт.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше