"Динамо" перемогло "Зорю" у матчі з двома нереалізованими пенальті

"Динамо" перемогло "Зорю" у матчі з двома нереалізованими пенальті ФК "Динамо"

І вже зрівнялося за очками з "Шахтарем".

"Динамо" завдало поразки "Зорі" (2:1) у матчі третього туру чемпіонату України з футболу.

Обидві команди підходили до очної зустрічі із рівною кількістю очок. Однак якщо "Динамо" провело лише один поєдинок - матч першого туру проти "Минаю" було перенесено, то луганці зіграли два поєдинки: поразка "Олександрії" (0:1) та розгром "Інгульця".

Переможець матчу мав можливість зрівнятися за очками з "Шахтарем", який у третьому турі зазнав поразки від тією ж "Олександрією". І цією командою стало "Динамо".

Кияни першими відкрили рахунок. На 17-й хвилині після подачі з кутового м'яч у ворота "Зорі" головою переправив Олександр Сирота. На перерву команди пішли за мінімальної переваги "Динамо" - у луганців майже не виникало гостроти.

Після перерви рухалося до другого м'яча. І заробило пенальті - у своєму штрафному майданчику порушив правила захисник Максим Імереков. Але пенальті не реалізував Карлос Де Пена.

"Зоря" ледь не скористалася помилкою "Динамо" при виконанні пенальті. Через п'ять хвилин одинадцятиметровий заробили луганці - Сергій Сидорчук порушив правила на Владиславу Кочергіну. Проте цього разу вже не забили пенальті футболісти "Зорі" - Георгій Бущан упорався з ударом Дениса Фаворова. А через чотири хвилини кияни подвоїли перевагу - другий гол забив Віталій Буяльський.

Луганці намагалися в останні хвилини створити атаку біля воріт киян і відіграти хоча б один м'яч. І їм це вдалося - Овусу після передачі Кочергіна прокинув м'яч поміж ніг Бущану. Але забити ще один м'яч та зрівняти рахунок луганці не змогли.