ФК «Чернігів» вдруге програє на виїзді у новому сезоні Другої Ліги

ФК «Чернігів» вдруге програє на виїзді у новому сезоні Другої Ліги Фото: ФК "Чернігів"

Поразкою чернігівської команди з рахунком 2:0 закінчився виїзний матч третього туру Другої Ліги групи А. Гра проти «Рубікону» відбулася на «Арсенал-Арені» в селі Щасливе на Київщині.

Перший м’яч у ворота чернігівців на 16 хвилині забив півзахисник Артем Уманець. У другомі таймі на 73 хвилині після фолу в штрафній чернігівців, суддя призначив пенальті. Його вдало реалізував захисник Богдан Покойовий. До фінального свистка арбітра рахунок залишився незмінним 2:0.

Нагадаємо, в першому турі Другої Ліги ФК «Чернігів» на виїзді програв дебютанту чемпіонату – ФК «Мункач» (Закарпатська область). Гра закінчилася з рахунком 1:0. В другому турі чернігівський клуб не грав. Після трьох турів посідає передостанню сходинку турнірної таблиці. Наступний матч ФК "Чернігів" відбудеться на домашній арені 14 серпня. У 4 турі місцеві футболісти зустрінуться з черкаським "Дніпром".