Перша сенсація сезону: "Олександрія" переграла "Шахтар"

Перша сенсація сезону: "Олександрія" переграла "Шахтар" ФК "Олександрія"

Футбольній клуб "Олександрія" з Кіровоградської області переграв віце-чемпіона України донецького "Шахтаря" з рахунком 2:1 у третьому турі української Прем'єр-ліги.

На початку матчу "Шахтар" потужно атакував ворота Олега Білика. У першій атаці олександрійці відкрили рахунок. Розпочав атаку Володимир Одарюк, який з флангу віддав пас на Цурікова. М’яч опинився біля Третьякова, який зробив завчасне забігання до штрафного майданчика "Шахтаря". Він і завдав удар в нижній кут воріт Трубіна. Це сталося на 6 хвилині матчу.

Гол у відповідь "Шахтар" забив на 15 хвилині. Відзначився Корнієнко, який замкнув простріл Додо.

За шість хвилин олександрійці скористались помилкою захисників суперника та забили вдруге. Після пасу від Андрія Цурікова Кирило Ковалець ударом низом майже з лінії штрафного майданчика забив у кут воріт.

«Шахтар" почав атакувати і на 38 хвилині мав нагоду зрівняти рахунок. Кутовий, навіс на Степаненка. Той головою пробив, але м’яч потрапив в поперечину.

Перший тайм пройшов за ігрової ініціативи "Олександрії". У другому вона закрилися в захисті, граючи на утримання результату – гірники майже весь тайм грали біля штрафного майданчика Олега Білика.

Гра відбулась на стадіоні "Олімпійський".

Арбітри: Володимир Новохатній (Київ), асистенти арбітра: Віктор Нижник (Вінниця) Семен Шлончак (Черкаси), четвертий арбітр: Олександр Шандор (Львів).

Склад "Шахтаря": Трубін Анатолій, Додо, Вітао, Степаненко Тарас (К), Майкон, Дентиньо (Л. Траоре,46'), Марлос (Педріньо,62'), Мудрик Михайло (Судаков Георгій,46'), А.Патрік (Тете, 66'), Матвієнко Микола, Корнієнко Віктор (Маркос Антоніо,80')

Запасні: Пятов Андрій, Кривцов Сергій, Марлон, Конопля Юхим

Головний тренер: Роберто Де Дзербі

Склад "Олександрії": Білик Олег, Бабогло Владислав, Ковалець Кирило, Спінеллі Клаудіо Пауль (Новіков Андрій,62'), Третьяков Максим, Мірошніченко Денис, Одарюк Володимир (Стецьков Тимур,68'), Демченко Олександр, Цуріков Андрій, Копина Юрій (Рибалка Сергій, 75'), Дубра Каспарс (К)

Запасні: Горох Валентин, Мельник Олександр, Калюжний Іван, Дришлюк Кирило, Кожушко Олег, Устименко Денис

Головний тренер: Юрій Гура

Попередження отримали: Маркос, 77 — Рибалка, 90+3'

Голи: Корнієнко,15’ – Третьяков,6’, Ковалець,21’