У третьому турі УПЛ львівський "Рух" переміг рівненський "Верес"

У третьому турі УПЛ львівський "Рух" переміг рівненський "Верес" Суспільне Львів

7 серпня матч третього туру Української прем'єр-ліги з футболу між "Рухом" та "Вересом" завершився перемогою господарів поля команди львів'ян.

"Рух" переміг рівненський "Верес" із рахунком 2:1. Це перша перемога "Руху" у сезоні.

Футболісти львівського "Руху" перемогли команду з РівногоСуспільне Львів

Футболісти львівського "Руху" перемогли команду з Рівного

На шостій хвилині поєдинку рахунок відкрив футболіст "Руху" Андрій Борячук. Через 4 хвилини, ще один гол забив львівський футболіст Юрій Климчук.

На 40 хвилині матчу гол у ворота львівської команди забив футоліст з Рівного Шестаков.

У четвертому турі "Верес" зіграє з полтавською "Ворсклою", а "Рух" із київським "Колосом".

• Суперники провели свій перший матч в УПЛ, а до цього їх шляхи перетиналися лише в Кубку України.
  • 17 серпня 2019 року в межах 1/32 фіналу "Верес" на своєму полі поступився "Руху" з рахунком 1:2.
  • Прем’єр-ліга– це перша за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2021–2022 команди, які посядуть перші два місця зіграють наступний сезон у Лізі Чемпіонів, а ті, які посядуть останні чотири місця можуть перейти до Першої Ліги.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону