Поразка Хижняка, шалені емоції Лузан, фінал 15-річного Середи, дві медалі України: відео з Токіо AP

Дванадцятий випуск влогу "Наші в Токіо".

Передостанній день Олімпіади-2020 розпочався для України з двох срібних медалей. Спершу історичне друге місце у жіночому каное здобула пара Людмили Лузан та Анастасії Четверікової, а тоді – у фіналі боксерського турніру програв Олександр Хижняк. А ще у ранковій програмі дня у фіналі стрибків у воду змагався 15-річний українець Олексій Середа.

Як емоційно реагувала на медаль команда каноїстів, які слова підтримки казав Юрій Чебан для дівчат та що взагалі відбулося в боксі. "Наші в Токіо" побували за кілька годин на змагання з веслування, стрибків у воду та боксі, тож тепер показують усе що відбувалося навколо самих стартів: емоції щастя та розчарування, історичні результати та несподівані поразки.