Навчання онлайн під час карантину проводять вчителі в Ужгороді

Навчання онлайн під час карантину проводять вчителі в Ужгороді

Навчання онлайн під час карантину проводять вчителі в Ужгороді Оригінальне

Дві групи для дистанційного навчання створили у Вайбері вчителі 12 школи під час карантину в Ужгороді. Заступниця директора Зінаїда Нескородяна каже: класні керівники спілкуються з вчителями різних предметів і після цього відправляють завдання батькам. Нагадуємо, карантин у школах триває третій тиждень

П’ятикласниця Катерина Макар показує завдання з математики, які зробила під час карантину. Вдома школярка виконує вправи з різних предметів.

КАТЕРИНА МАКАР, п’ятикласниця

«Виконувала завдання з математики, по десяткових дробах, під час карантину нам задали багато завдань з математики, з української мови, української літератури. На початку карантину я почала читати книжку, яку нам задали прочитати «Поліанна».

Сестра дівчини, Анна навчається в другому класі. Каже: їм завдань під час карантину не давали, але вона також учиться вдома.

АННА МАКАР, другокласниця

«Під час карантину я повторюю свій улюблений предмет математику. Ось такі завдання я зробила».

Завдання учням під час карантину складають учителі, розповідає мама школярок Євгенія.

ЄВГЕНІЯ БОРИНСЬКА, мама

«Ми стараємося виконувати ті завдання, що нам задають вчителі в старшій школі. В меншій школі як таких завдань нема. Повторюємо те, що вивчили до цього. Завдання нам присилає наш класний керівник на вайбер, вона спілкується з вчителями, в них кожен день там якісь збори в школі і вони присилають нам смс в чаті батьківському вайбері. Те, що вони присилають завдання, це, звичайно, дуже чудово, тому що діти не просто просиджують свій час — вони мають нагоду щось дізнатися чи повторити».

Вчителька початкових класів 12-ї школи Надія Харченко своїм учням дає завдання для повторення матеріалу.

НАДІЯ ХАРЧЕНКО, вчителька початкових класів ужгородської ЗОШ № 12

«Я багато їм не задавала: тільки на повторення вивченого матеріалу, щоб вони не розгубили здобуті свої навички. З батьками ми спілкуємося у вайбері режимі, я ще у першому класі створила для батьків і діток і – туди їм скидую всі домашні завдання».

Індивідуальні тести в режимі онлайн школярам пропонує фізик Роман Чобаня.

РОМАН ЧОБАНЯ, вчитель фізики ужгородської ЗОШ № 12

«Ввівши своє ім’я, вони одержують питання. Я натискаю — і є правильна відповідь. Якщо відповідь помилкова, то пише «помилка». В кінці пройшовши весь тест, дитина одержує перше – кінцевий результат, друге – йому система виставляє бал, тобто скільки він заробив за цей тест. І плюс, чим цей тест цікавий, дитина може самостійно побачити, де зробила помилку».

Заступниця директорки з навчально-виховної роботи Зінаїда Нескородяна розповідає: для спілкування вчителів створили 2 групи у вайбері.

ЗІНАЇДА НЕСКОРОДЯНА, заступниця директорки з навчально-виховної роботи ЗОШ № 12

«Створено дві групи, одна група — це група класних керівників в онлайн-режимі і вчителів-предметників, і кожен класний керівник отримує від вчителів-предметників завдання, які вчителі підготували і відправили на початку карантину. У вчителів початкових класів теж є відповідна група: вчителі підготували завдання і відправили у цю групу»

Навчатися онлайн ужгородські школярі будуть до кінця карантину.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди