15-річний українець Середа - у фіналі стрибків у воду на Олімпіаді-2020

15-річний українець Середа - у фіналі стрибків у воду на Олімпіаді-2020

15-річний українець Середа - у фіналі стрибків у воду на Олімпіаді-2020 AP

Український стрибун зберіг місце у топ-7 після кваліфікації.

15-річний український стрибун Олексій Середа вийшов у фінал стрибків у воді на Олімпійських Іграх у Токіо. Середа показав сьомий результат за підсумками півфінального виступу.

Для Середи це був другий поспіль змагальний день. У п'ятницю, 6 серпня, український стрибун вийшов на кваліфікацію, де показав шостий результат.

Читайте також: 15-річний українець Середа пройшов у півфінал стрибків у воду на Олімпіаді-2020

Середа продовжить виступи і за підсумками півфінальних стрибків. І спробує поборотися за найвищі місця у фіналі.

Як виступив Олексій Середа у фіналі?

У півфіналі стрибків у воду з 10-метрової вишки змагалися 18 спортсменів, що подолали кваліфікацію. Вони мали виконати шість стрибків із різною складністю, виконання яких оцінювали судді.

Середа розпочинав виступи 13-м - порядок старту стрибунів залежав від місця у кваліфікації, а спортсмени йшли один за одним у зворотньому порядку.

Першу половину кваліфікації Середа закінчив на четвертому місці. Хоча перші два стрибки він виконав з меншою оцінкою, аніж на попередньому етапі, за найскладнішу третю спробу він отримав найвищий бал - 84.60, який був другим у раунді.

У підсумку після перших трьох стрибків Середа йшов четвертим. Але наступний стрибок, так само, як і у кваліфікації, у українця не вийшов - лише 25.50 бали, через що він опустився аж на 14-е місце.

Проте заключними двома спробами Середа відіграв позиції. Спочатку він заробив 76.50 бали за п'ятий стрибок, повернувшись у топ-9. А потім - ще 78.40 бали, піднявшись на сьому сходинку.

У підсумку відставання Середи від суперників у півфіналів із Китаю склало 97.65 бали. Але з результатом 416.05 він потрапив у топ-12 найкращих - сьоме місце.

Таким чином, Середа удруге виступить у фіналі Олімпійських Ігор. У синхронних стрибках з 10 метрів він разом із Олегом Колодієм показав шостий результат.

Читайте також: Україна виграла шосте "золото" в історії на Євро з артистичного плавання

Хто такий Олексій Середа

  • 15-річний український стрибун у воду, представник Луганської області.
  • Середа - 2-разовий призер Євро зі стрибків у воду. На домашньому чемпіонаті Європи він виграв "золото" та "срібло" в особистих та синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки.
  • У 2021 році Середа став чемпіоном Європи з водних видів спорту у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Що далі

  • Субота, 7 серпня, 09:00. Фінал стрибків у воду з 10-метрової вишки.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів