Юлія Левченко - про результат у фіналі на Олімпіаді-2020

Після виступу українка поділилася думками щодо свого результату з Суспільне Спорт. Перенесення висоти на 2 метри після двох невдалих спроб на 1.98 м Левченко назвала "вимушеними заходами".

"Дуже важкий сезон, – зізналася Юлія. – Чесно – дуже щаслива, що опинилася на Олімпійських іграх. На мене ніхто не тиснув, і я реально отримувала задоволення. Дуже вдячна".

Бразилія вдруге поспіль стала олімпійським чемпіоном з футболу

Футбол (чоловіки). Фінал

Бразилія - Іспанія 2:1

Голи: Кунья, 45+2, Малком, 108 - Оярсабаль, 61

Ярослава Магучіх - про "бронзу" Олімпіади-2020

Стрибунка розповіла у коментарі Суспільне Спорт про виступ у фіналі Олімпійських Ігор. І зазначила: найважчим моментом для неї стала висота 1.98 метри, яку вона взяла з третьої спроби.

"Втомлена, але щаслива, що маю цю "бронзу". Вона була для мене складна: 1.98 метри виконала з третьої спроби. Але я таки налаштувала себе, що можу стрибнути, і якщо [стрибну] - буде медаль. А якщо ні - то все. Краще бути з медаллю, вона для мене - найдорожча".

Ірина Геращенко - про фінал Олімпіади-2020

Після виступу Ірина Геращенко дала флеш-коментар Суспільне Спорт, у якому поділилася емоціями від результату у фіналі. 26-річна стрибунка визнала: хотіла зачепитися за "бронзу", але й рада і такому результату.

При цьому Геращенко наголосила: упевнена, що зможе оновити особистий рекорд на власних змаганнях.

"Напевно так, є сильне бажання. Нічого, у мене ще є старти, гадаю, що все вийде. Вдячна дуже всім за те, що вболівали, вдячна всій країні, усім, хто витрачав свої нерви. Сьогодні у мене дерев'яне четверте місце, дерев'яна медаль. Але я цьому, напевно, також рада".

• 8. Юлія Левченко - 1.96 метри

Оксана Лівач програла сутичку за "бронзу"

Україна завершує боротьбу за медалі в боротьбі.

Борчиня програла сутичку за "бронзу" американці Сарі-Енн Гільдебрандт.

Більше – тут.

Україна виграла другу історичну "бронзу" в артистичному плаванні

Збірна вперше в історії України завоювала медаль у цьому виді змагань.

1. ОКР – 196.0979
  2. Китай – 193.531
  3. Україна – 190.3018

Лівач пройшла у бронзовий фінал Олімпіади-2020

Українська борчиня Оксана Лівач пройшла у півфінал жіночої боротьби у вазі до 50 кг. Українка здолала кубинку Юснеліс Гузман Лопес.

У боротьбі за "бронзу "Лівач посперечається з американкою Сарою Енн Гільдебрандт.

Олена Старікова вийшла до півфіналу в змаганнях з велотреку

У чвертьфіналі спринту українка обійшла фаворитку змагань – дворазову олімпійську чемпіонку з Німеччини Лею Софі Фрідріх!

Уперше за 25 років олімпійське "золото" в художній гімнастиці завоювала не росіянка

В особистому багатоборстві перемогу здобула ізраїльтянка Ліной Ашрам.

Українки Христина Погранична та Вікторія Онопрієнко закрили топ-10.

Подробиці – тут.

Боксер Олександр Хижняк програв у фіналі та став срібним призером Олімпіади-2020

26-річний Олександр Хижняк - віце-чемпіон з боксу. Український боксер пройшов усю турнірну сітку на турнірі в Токіо та завоював "срібло" на Іграх-2020.

Українець лідирував за раундами - двічі по 10:9, але у третьому раунді пропустив удар від бразильця Соузи, після чого йому відрахували нокаут.

Каноїстка Лузан переписала історію на Олімпіаді-2020 у жіночому каное

Враховуючи те, що каное дебютувало саме на Олімпіаді-2020, а Лузан - здобула дві медалі, вона стала однією з двох спортсменок, що здобували більше однієї медалі у цьому виді спорту. Окрім неї, виграти дві нагороди вдалося канадійці Лоренс Вінсент-Ляпонт.

У заліку медалісток у каное Лузан та канадка мають однакові результати. Вінсент-Ляпонт випередила українку в каное-одиночці ("срібло"), проте у каное-двійці фінішувала третьою.

• Людмила Лузан (Україна) - "срібло" (каное-двійка, 500 метрів), "бронза" (каное-одиночка, 200 метрів)
  • Лоренс Вінсент-Ляпонт (Канада) - "срібло" (каное-одиночка, 200 метрів), "бронза" (каное-двійка, 500 метрів)

США виграли 16-те "золото" Олімпійських ігор у чоловічому баскетболі

У фіналі американці обіграли збірну Франції – 87:82.

"Бронзу" розіграють Словенія та Австралія (14:00).

Україна вчетверте поспіль вийшла до олімпійського фіналу в художній гімнастиці

У груповому багатоборстві команда посіла шосте місце у кваліфікації.

1. Болгарія – 91.8
  2. ОКР – 89.05
  3. Італія – 87.15

...

• 6. Україна – 82.7

Українки Лузан та Четверікова - про "срібло" Олімпіади-2020

Після результату каноїстки дали флеш-коментар Суспільне Спорт, у якому поділилися емоціями від виступу. Анастасія Четверікова, на відміну від Лузан, здобула першу нагороду Олімпійських Ігор і наголосила, що їй поки дуже важко усвідомити цей успіх.

"Не знаю, як для Людмили, це для неї друга нагорода, але я не знаю - [усвідомлю] як прокинусь. Не очікувала. Пливли так, як запланували, і знаєте, що найцікавіше? Щоразу коли виходимо на старт, завжди запитую у неї: "Люд, як працюємо? - Ми робимо свою справу".

Олексій Середа - у фіналі стрибків у воду

15-річний Олексій Середа пройшов у фінал стрибків у воду з 10-метрової вишки. У півфіналі українець показав сьомий результат - 416.05 балів.

Україна - поза фіналом "А" у байдарці-четвірці

Представники України у байдарці-четвірці Марія Кічасова-Скорик, Людмила Кукліновська, Анастасія Тодорова, Марія Повх посіли останнє місце у півфіналі і через це замість фіналу "А" потрапили у фінал "Б". Час на фініші - 1:38.489 хвилини.

Павло Алтухов та Юрій Вандюк - четвертий та восьмий у фіналі "Б" Олімпіади

Обидва українські каноїсти потрапили у фінал "Б" Олімпійських Ігор у каное-одиночці на дистанції 1000 метрів. Алтухов - четвертий, Вандюк - восьмий.

• 4. Павло Алтухов - 4:04.098 хвилини
  • 8. Юрій Вандюк - 4:10.910 хвилини

Україна - за межами топ-40 у марафоні

• 42. Євгенія Прокоф'єва - 2:36:47 годин

Вікторія Калюжна та Дар'я Михайлова - не фінішували

Що уже відбулося в Токіо

Людмила Лузан та Анастасія Четверікова - срібні призерки Олімпіади-2020! Українки у фіналі веслування на каное-двійці здобули "срібло", поступившись лише Китаю.

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів