Ювілейна "бронза" України й кілька виходів у фінал. Що відбулося у чотирнадцятий день Олімпіади-2020

Підсумки чотирнадцятого дня Олімпіади-2020.

Збірна України здобула чотирнадцяту медаль в Токіо і уже десяту "бронзу" - цю ювілейну нагороду виграв Станіслав Горуна у карате. Окрім того, українські спортсмени вийшли у фінали змагань у веслуванні на байдарках та каное, особистому турнірі з художньої гімнастики, а ще 15-річний Олексій Середа пройшов перший раунд у стрибках у воду.

На велотреку Нідерланди перервали гегемонію Великої Британії, а Франція проводить один з найуспішних турнірів у командних видах спорту.

Це основні події України в дванадцятий день Олімпіади. Що ще відбулося на Іграх у Токіо - у випуску програми "Олімпіада за 300 секунд".