Розбереться і прийматиме рішення: Чаус розповів, чи працюватиме в ОДА з Дудком і Гармашем

Розбереться і прийматиме рішення: Чаус розповів, чи працюватиме в ОДА з Дудком і Гармашем

Розбереться і прийматиме рішення: Чаус розповів, чи працюватиме в ОДА з Дудком і Гармашем
фото: Суспільне Чернігів

Не знає суті конфліктів колишньої голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко з ексочільником департаменту фінансів Валерієм Дудком та начальником управління охорони здоров’я Петром Гармашем, однак розбереться і прийме рішення.

Так голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус в програмі «Кадри» на Суспільному відповів на питання, чи працюватиме далі з цими чиновниками.

Нагадаємо, проти Валерія Дудка відкрили дисциплінарне провадження і звільнили його у березні 2021 року за звинуваченням у вживанні алкоголю на робочому місці. Дудко ці звинувачення заперечував і подав до суду, щоб відновитися на посаді. Очільницею департаменту фінансів призначили Ірину Козеренко.

Проти Петра Гармаша відкрили 3 дисциплінарні провадження. Також його відсторонювали від посади через доповідну записку заступниці голови ОДА Жанни Шерстюк за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності управління. Згодом 2 провадження закрили за відсутністю складу правопорушення, а по третьому рішення не прийнято через те, що Анну Коваленко звільнили з посади.

Обидва чиновники пов’язували дисциплінарні провадження проти них із бажанням колишнього керівництва ОДА мати на цих посадах інших людей.

В’ячеслав Чаус розповів, що 100% поспілкується як з Гармашем так і з Дудком.

«Дудко — професійний фінансист. Він працює дуже багато років. Він професійно виконує свої обов'язки завжди, я його пам'ятаю давно, коли ще працював в антимонопольному комітеті. Що там відбулось, я не знаю, розберусь. Але знаю, що в фінансах у нього завжди був порядок, наскільки я знаю. Мені треба певний час, щоб розібратися в цих питаннях».

Щодо Петра Гармаша, новий очільник ОДА назвав його «притомним» керівником, тобто таким, хто насправді розуміє, що відбувається в закладах охорони здоров'я.

За його словами, про це йому сказали волонтери благодійного проекту «Укргазвидобування», які у 2020 році привозили медичне обладнання для потреб медичних закладів Чернігівщини.

«Я для себе хочу зрозуміти рівень цієї «притомності», подивитись на суть конфлікту взагалі, подивитись на претензії. Я думаю, що в нас буде спілкування, я розберусь і буду приймати рішення», — сказав В'ячеслав Чаус.

Детальніше про нового очільника ОДА можна дізнатися з повної версії інтерв'ю:

Читайте також:

Гроші є, треба професійне зростання: Чаус розповів про мотивацію стати головою ОДА

Вибір редакції

На початок