"Потрапити у фінал - було б добре". 15-річний Середа - про подолану кваліфікацію на Олімпіаді-2020

"Потрапити у фінал - було б добре". 15-річний Середа - про подолану кваліфікацію на Олімпіаді-2020

Ексклюзивно
"Потрапити у фінал - було б добре". 15-річний Середа - про подолану кваліфікацію на Олімпіаді-2020 AP

Український стрибун у воду оцінив свій виступ та перспективи у наступний змагальний день Олімпійських Ігор.

Авторка: Юлія Пазенко

15-річний Олексій Середа став першим і єдиним українським стрибуном у воду, що подолав кваліфікацію на Олімпійських Іграх у Токіо. Середа за підсумками шести спроб показав шостий результат у дисципліні зі стрибків з 10-метрової вишки.

Читайте також: 15-річний українець Середа пройшов у півфінал стрибків у воду на Олімпіаді-2020

Для Середи виступ на Олімпіаді у Токіо став другим. Перед тим, як виступити в одиночних стрибках з 10-метрової вишки, український спортсмен у воду змагався у фіналі синхронних стрибків, посівши шосте місце в дуеті з Олегом Колодієм.

Після виступу Олексій Середа дав флеш-коментар Суспільне Спорт, у якому назвав задовільним виступ у кваліфікації. Хоча звернув увагу на четвертий стрибок, за який отримав найменшу кількість балів - українець припустився помилки під час входження у воду.

"У мене вийшли п'ять стрибків, один - ні. Але він був новий, тому не сильно засмутився. Спробую у півфіналі та, дай бог, у фіналі [його виконати]. Виконав два нові стрибки, один із них не вийшов. Другий - досить непогано".

Щодо очікувань від Олімпіади, то, за словами Середи, він не сподівається на здобуття медалі. Хоча хотів би вийти у фінал змагань.

"Не очікую від себе якихось медалей. Очікую від себе хороший виступ і все. Не можу сподіватися на медалі, тому що там дуже сильні суперники, а я ще у юному віці і мені ще з ними важко змагатися".

"Ми не ставили особливого завдання. Потрапити у фінал - було б добре. І показати хороший виступ".

Також Середа звернув увагу на різницю у віці у кваліфікації. Середа був одним із наймолодших учасників на змаганнях - молодшим за нього був 14-річний японець Рікуто Тамаї, який також пройшов у півфінал.

"Мій вік? Так, це моя перевага, на мене не тисне те, що я дорослий, це мої однолітки, наприклад, а я маю змагатися. А я гадаю так: добре стрибати, показати виступ і все. Тому це плюс".

Хто такий Олексій Середа

  • 15-річний український стрибун у воду, представник Луганської області.
  • Середа - 2-разовий призер Євро зі стрибків у воду. На домашньому чемпіонаті Європи він виграв "золото" та "срібло" в особистих та синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки.
  • У 2021 році Середа став чемпіоном Європи з водних видів спорту у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Що далі

  • Субота, 7 серпня, 04:00. Півфінал стрибків у воду з 10-метрової вишки за участю Олексія Середи.
  • Субота, 7 серпня, 09:00. Фінал стрибків у воду з 10-метрової вишки.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів