Російські хакери виклали дані понад мільйона кредитних карток

Російські хакери виклали дані понад мільйона кредитних карток

Російські хакери виклали дані понад мільйона кредитних карток

Російські хакери All World Cards виклала в даркнеті дані понад мільйона кредитних карток.

За даними аналітиків компанії Q6, яка займається кібербезпекою, тепер група готова надати інформацію іншим зловмисникам безкоштовно, передає CNBC.

"CNBC дізнався, що мільйон американських та глобальних номерів кредитних карт було опубліковано сьогодні в даркнеті новою російськомовною злочинною організацією. Група, назвавши себе All World Cards запропонувала рахунки іншим шахраям безкоштовно в якості початкової пропозиції", — повідомив журналіст телеканалу Емон Джаверс.

Що відомо

  • Міністерство юстиції США вважає російських хакерів причетними до атаки на облікові записи електронної пошти низки федеральних прокурорів.
  • 13 грудня 2020 року стало відомо, що хакери, яких пов’язують із російськими спецслужбами, організували масштабну кібератаку, яка мала за мету отримати доступ до інформації урядових агентств США.
  • 18 грудня 2020 року агентство з ядерної зброї та Національне агентство з ядерної безпеки США стали об'єктами атаки хакерів, пов'язаних з Росією.
  • За наявними даними, у межах шпигунської кампанії, яка тривала протягом кількох місяців, хакери змогли зламати комп’ютерні мережі Міністерства фінансів, Національного управління з телекомунікацій і інформації та інших держустанов, а також американської компанії з кібербезпеки FireEye, яка має як державні, так і комерційні контракти.
  • Об'єднана кіберкоординаційна група США 17 грудня наказала вимикати урядові комп'ютери, на яких встановлено вразливе програмне забезпечення від компанії Solar Winds.
  • Національний координаційний центр кібербезпеки (НКЦК) при Раді національної безпеки і оборони попередив про високий рівень кіберзагрози на тлі атаки на державні установи США, здійсненої хакерами, яких пов’язують із російськими спецслужбами.
  • 15 квітня США запровадили санкції проти Росії через втручання у вибори та кібератаки.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!.

На початок