Українська студія отримала дві нагороди премії Red Dot Award у сфері дизайну

Українська студія отримала дві нагороди премії Red Dot Award у сфері дизайну

Українська студія отримала дві нагороди премії Red Dot Award у сфері дизайну Kultura

Київська студія Kultura (раніше відома як Numo Team) отримала дві нагороди міжнародної премії Red Dot Award 2021 у категоріях Brand Design & Identity та Apps. Про це засновник студії повідомив на сторінці Facebook.

У категорії  Brand Design & Identity нагороду отримала айдентика серії підкастів "Тепер" для Дніпровського центру сучасної культури (DCCC).

Red Dot Award

"Тепер" — це інтерв'ю з дніпровськими художниками, кураторами та музикантами. Про гібридність Дніпра, про повсякденне та уявне; про те, що дратує та збуджує інтерес, на що немає відповідей і щодо чого багато відкриттів — у циклі аудіопокастів.

Авторка проєкту Лєра Мальченко спілкувалася з місцевими митцями про еклектичність та міфи Дніпра, промислові ландшафти, безґрунтя та бюрократію, гумор та утопічні ідеї.

Навесні цього року проєкт також отримав золото на конкурсі Ukrainian Design: The Very best Of.

Центр сучасної культури у Дніпрі (DCCC) – це платформа для співробітництва з митцями та експертами, обміну досвідом та підтримки міської творчої спільноти, де поєднаються нові технології, медіа, сучасне мистецтво та неформальну освіту.

У категорії Apps виграв дизайн додатка Laoshi для вивчення китаїської мови. Додаток допомагає збільшити словниковий запас, підготуватися до іспитів та запам’ятати ієрогліфи за допомогою алгоритмів інтервального повторювання. Проєкт також отримав срібло на конкурсі Ukrainian Design: The Very best Of.

Українська студія отримала дві нагороди премії Red Dot Award у сфері дизайну

Українська студія отримала дві нагороди премії Red Dot Award у сфері дизайну

Студія Kultura (раніше Numo Team) була створена у 2017 році. Вона співпрацює як з комерційними клієнтами, так і з проєктами зі сфері культури та мистецтва.

Зокрема в березні 2021 року під час Х Книжкового Арсеналу Kultura перемогла у конкурсі "Найкращий книжковий дизайн-2021" в номінації "Візуальна книга" та стала переможцями глядацького голосування з книгою "НАРБУТ. Студії. Спогади. Листи" (Видавництво: "Родовід") – першою в Україні книгою з тисячею унікальних обкладинок, що їх згенерував алгоритм.

Red Dot Design Award — міжнародна премія в галузі дизайну, заснована 1955 року "Центром дизайну землі Північний Рейн–Вестфалія" (місто Ессен, Німеччина).

Переможців визначають в промисловому, комунікаційному дизайні та серед дизайн-концептів, оцінюючи високу якість дизайну та творчі новації.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше