Rocky Leon відкриє фестиваль Zaxidfest 2021

Rocky Leon відкриє фестиваль Zaxidfest 2021

Rocky Leon відкриє фестиваль Zaxidfest 2021

27-29 серпня у селі Родатичі Львівської області відбудеться один з найбільших музичних фестивалів України Zaxidfest. Його хедлайнером стане австрійський виконавець Rocky Leon, три білоруські гурти, а також "увесь цвіт сучасної української музики". Про це організатори повідомили на сайті фестивалю.

Rocky Leon – музикант, автостопер, серфінгіст, виконавець популярної пісні "Quit Your Whinning", завдяки якій у нього з'явилось багато відданих шанувальників по всьому світу. Грає в стилях регі, рок, хіп-хоп.

Серед анонсованих артистів також є білоруси "Ляпис 98'", Molchat Doma та гурт Intelligency, автори трендової пісні August.

Раніше організатори вже повідомляли про участь таких українських гуртів, як-от "Океан Ельзи", "Антитіла", The Hardkiss. KAZKA, Vivienne Mort, Latexfauna, "Один в каное", 5'nizza.

Zaxidfest – найбільший заміський фестиваль України, який з 2009 традиційно проходить щоліта на відпочинковій базі "Чарівна долина в Родатичах (Львівщина). Окрім музичної частини, на території Zaxidfest працюватиме розважальна зона, фудкорти, зона громадських організацій і ярмарок хенд-мейд майстрів.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше