Microsoft попередила співробітників про обов’язкову вакцинацію

Microsoft попередила співробітників про обов’язкову вакцинацію

Microsoft попередила співробітників про обов’язкову вакцинацію
УНІАН

IT-корпорація Microsoft попередила своїх співробітників, що вакцинація проти COVID-19 буде обов’язковою умовою для роботи в офісі компанії.

Про це повідомляє The Verge.

"Microsoft проінформувала співробітників, що починаючи з вересня потрібно підтвердження вакцинації від усіх, хто увійде в будівлю Microsoft у США", – пише видання.

За даними журналістів, Microsoft планує повністю відкрити свій офіс після 4 жовтня 2021 року.

"Ґрунтуючись на наших постійних консультаціях з експертами в галузі охорони здоров'я та даних, найраніша дата повного відкриття наших робочих місць в США буде не раніше 4 жовтня 2021 року. Починаючи з вересня, ми також будемо вимагати докази вакцинації для всіх співробітників, постачальників, і будь-яких гостей, що входять в будівлі Microsoft в США", – йдеться у заяві компанії, яка опинилася у розпорядженні The Verge.

При цьому Microsoft обіцяє забезпечити співробітників, які не можуть вакцинуватися з медичних чи релігійних міркувань, спеціальним житлом.

Окрім того, співробітники, які доглядають за людьми з ослабленим імунітетом або є батьками, чиї діти замалі для вакцинації, зможуть працювати з дому до січня 2022 року, розповіли у компанії.

Що відомо

  • Прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс заявив, що щеплення проти COVID-19 стане обов'язковим для деяких професій, зокрема медиків.
  • Президент Франції Еммануель Макрон оголосив про обов'язкову вакцинацію для медпрацівників.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок