Спортсмени з Тернопільщини посіли призові місця на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Спортсмени з Тернопільщини посіли призові місця на чемпіонаті України з пауерліфтингу Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА

Представники "Інваспорту" Катерина Кухарчук та Едуард Каськів здобули два "золота" і "бронзу" на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомив Суспільному тренер Віктор Юзчишин.

Такі змагання відбулися у місті Дніпро, участь у них взяли понад 30 жінок та 76 чоловіків. Золоту і бронзову медалі виборола на чемпіонаті представниця Тернопільського регіонального центру "Інваспорт" Катерина Кухарчук. Виступаючи у ваговій категорії 55 кг, Кухарчук із жимом 61 кг стала чемпіонкою України серед юніорок, а серед жінок виборола бронзову медаль і вперше виконала норматив кандидата у майстри спорту. Катерина - учениця обласного навчально-реабілітаційного центру, уродженка міста Ланівці.

Ще одну золоту медаль завоював для збірної нашої області тернополянин, майстер спорту України Едуард Каськів серед чоловіків у ваговій категорії до 97 кг.

Також Тарас Дигідь із міста Підгайці здобув п’яте місце серед чоловіків у ваговій категорії до 72 кг, а Володимир Чайковський із села Грабківці був дев’ятим у ваговій категорії до 80 кг.