Вийшов перший трейлер House of Gucci з Леді Гагою та Адамом Драйвером

Вийшов перший трейлер House of Gucci з Леді Гагою та Адамом Драйвером

Вийшов перший трейлер House of Gucci з Леді Гагою та Адамом Драйвером

30 липня вийшов український трейлер нового біографічного фільму Рідлі Скотта "Дім Ґуччі". У центрі сюжету – історія Мауріціо Ґуччі, онука засновника дому моди. Роль Мауріціо виконав Адам Драйвер, а його дружини Патриції Реджані – Леді Ґаґа. Прокат в Україні заплановано на 25 листопада.

Фільм став екранізацією книги Сари Гей Форден The House Of Gucci: A Sensational Story Of Murder, Madness, Glamour, And Greed ("Дім Ґуччі: Сенсаційна історія вбивства, божевілля, гламуру і жадібності"). Стрічка розповідає про те, як Мауріціо вдалося перетворити збитковий бізнес діда на прибуткову справу і відкрити 153 бутики по всьому світу, а також про його вбивство на порозі власного офісу в 1995 році.

Мауріціо був останнім з родини Ґуччі, хто керував будинком моди. Він пішов з посади голови ради директорів і продав свої 50% акцій за два роки до смерті.

Замовницею вбивства суд визнав Патрицію Реджані, хоча вона заперечувала свою провину, і засудив її до 29 років тюремного ув'язнення в 1998 році. Вона вийшла на свободу у 2016 році, пробувши у в'язниці 18 років.

"Прізвище Ґуччі звучало так солодко, так спокусливо. Синонім розкоші, стилю, влади. Але воно ж була їх прокляттям", – повідомляє синопсис проєкту. Глядачів чекає "шокуюча історія любові, зради, падіння і помсти, яка привела до жорстокого вбивства в одній з найзнаменитіших модних імперій світу".

В House of Gucci також зіграли Аль Пачіно, Джаред Лето, Сальма Гаєк і Джеремі Айронс.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше