Гірський екскурсовод Костянтин Балабанов готується до нового походу в гори

Гірський екскурсовод Костянтин Балабанов готується до нового походу в гори

Гірський екскурсовод Костянтин Балабанов готується до нового походу в гори Оригінальне

До походу в Альпи готується закарпатський мандрівник Костянтин Балабанов. Сходження планує зробити в березні. Констянтин Балабанов працює гірським екскурсоводом, понад 10 років він проводить групові походи.

Костянтин Балабанов показує спорядження, яке завжди бере з собою в походи горами.

КОСТЯНТИН БАЛАБАНОВ, мандрівник

«Комбінована система приготування їжі. Тут у нас є газовий балон, є пальник, зараз я його закручу. Є пальник, закручується на газовий балончик, зверху ставиться така кружка-каструля. Вона там літрова буквально, але цього досить для однієї людини, щоб приготувати собі їжу високо в горах».

Основним інструментом для гірського походу Костянтин Балабанов називає льодоруб.

КОСТЯНТИН БАЛАБАНОВ, мандрівник

«Ця штука не те, що може зберегти життя, вона збереже життя, якщо ти вмієш цим користуватися. Воно для цього й продумано, щоб зберегти тобі життя. Ти можеш за допомогою льодоруба витягнути свого напарника, застрахувати свого напарника, бо він «заганяється». Якщо є можливість повністю зачепити у твердий сніг, чи лід, повністю рукояткою можете страхувати льодорубом свого напарника».

Костянтин Балабанов піднімався на вершини в близько 20-тьох країнах світу. Професійно займатися альпінізмом розпочав з 2007-го року. Захоплюється походами в гори з раннього дитинства.

КОСТЯНТИН БАЛАБАНОВ, мандрівник

«Мені було три роки, мені дали рюкзак і сказали: ось рюкзак, там бутерброди, там спідній одяг, ось тобі маленький ніж, пішли».

Гора Ельбрус – найвища вершина, на яку піднімався Костянтин Балабанов. Зараз чоловік хоче піднятися на гору Ушба – вершину Великого Кавказу, що в Сванетії.

КОСТЯНТИН БАЛАБАНОВ, мандрівник

«Він складний за рахунок висоти, це практично 6 000 метрів. Через погодні умови, які постійно змінюються, Ельбрус теж складний. Нам повезло, ми піднімалися в класну погоду. Ми просиділи внизу, у Баксанській ущелині, досить довго. Чекали погоду, три дні чекали погоду. Вирахували вікно, ми в це вікно вже вийшли. Ми йшли акліматизовані. Усе було цікаво, класно».

21 березня Костянтин Балабанов поїде в Альпи на кваліфікаційні збори готуватися до наступного походу.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди