Сертифікати помічників патрульних отримали 15 луцьких школярів

Сертифікати помічників патрульних отримали 15 луцьких школярів

Сертифікати помічників патрульних отримали 15 луцьких школярів UA.Волинь

15 старшокласників луцької ЗОШ №17 отримали сертифікати помічників патрульних. Захід відбувся у рамках молодіжного проекту «Помічник патрульного», який тривав у школі впродовж 3,5 місяців.

Одинадцятикласниця Анастасія Савич розповідає: з листопада до лютого разом з іншими школярами знайомилася з роботою патрульних. Було й навчання за різною тематикою.

Помічниця патрульних Анастасія Савич: "Булінг, безпека і таке інше. З січня ми вже самі почали проводити проекти перші рази було дуже страшно,бо не знали, яка буде реакція, як їм пояснювати, як вони відреагують. Але з кожним разом ставало цікавіше і якось легше".

У підсумковій частині проекту «Помічник патрульного» школярі ділились отриманими знаннями з учнями молодших класів своєї школи. Проводили уроки безпеки і спілкувалися з дітьми про Правила дорожнього руху. Одна із координаторів проекту поліцейська Ольга Шмігель.

Поліцейська Ольга Шмігельи: "Це в нас є вперше в Луцьку, був проект з Бібліотекою для юнацтва, Молодіжним центром Волині. Учні проходили навчання в патрульних поліцейських, тренінг лідерства в Молодіжному центрі. Далі вони на основі тренінгу «Рівний-рівному» розповідали учням своєї школи. Також ми виїжджали з ними в школу-інтернат в Сенкевичівку і розповідали про правила дорожнього руху і про те, що треба берегти своє життя".

Учасник проекту Даниїл Поліщук: "Мені сподобалося багато що в цьому тренінгу, я багато чого навчився. Ми здружилися з поліцейськими. Їх не потрібно боятися, вони добрі люди, такі самі як ми тільки в формі. З ними дуже класно розмовляти,грати в різні тренінги всякі".

Одна із співорганізаторок проекту Оксана Романюк розповіла, що сама вчилася у 17 школі, тому, каже, налагодити роботу з вчителями та учнями було нескладно.

Сертифікати помічників патрульних отримали 15 луцьких школярівUA.Волинь

Сертифікати помічників патрульних отримали 15 луцьких школярів

Бібліотекарка Оксана Романюк: "У нашої бібліотеки і школи дуже дружні відносини і тому легко було співпрацювати з адміністрацією, ми дуже дякуємо, ми відпрацювали основну частину проекту і плануємо далі продовжувати це до травня точно буде цей проект, а в вересні плануємо набрати ще інших помічників патрульних і таким чином в нас буде велика армія превентивної роботи створювати безпечне середовище в школі. Якщо в нас вийде, ми б хотіли запустити цей проект і в інших школах міста Луцька".

На завершення проекту поліцейські подякували школярам та вручили 15ом учасникам програми іменні сертифікати, светри, кепки та брендовані флешки.

Школярка Анастасія Клейменова: "У цьому проекті я б теж хотіла брати участь, це цікавий досвід, там дізнаєшся багато нового. В мене в проекті уже прийняли участь 5 однокласників".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди