"Музей Прадо: колекція чудес", "Вокс Люкс" — вечірні кіносеанси на UA: КУЛЬТУРА

"Музей Прадо: колекція чудес", "Вокс Люкс" — вечірні кіносеанси на UA: КУЛЬТУРА

"Музей Прадо: колекція чудес", "Вокс Люкс" — вечірні кіносеанси на UA: КУЛЬТУРА

Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже серію фільмів для вечірніх кіносеансів з 2 по 6 серпня. Щодня о 23:05 транслюватимуться стрічки різних жанрів: від історичних і біографічних до комедій та музичних драм.

У понеділок, 2 серпня, о 23:00 — музична драма 2018 року режисера Бреді Корбета "Вокс Люкс", уперше представлена на Венеційському кінофестивалі. У головних ролях — лауреатка премії "Оскар" Наталі Портман, номінант на премії "Оскар" і "Золотий глобус" Джуд Лоу та номінантка данської кінопремії "Боділ" Стейсі Мартін.

У фільмі йдеться про примхливу та ексцентричну співачку Селесту, жінку з психологічними травмами минулого, які заважають їй в особистому житті ось уже 20 років, після того, як вона зі старшою сестрою Елеонорою стала свідком масового вбивства учнів їхньої школи.

3 серпня, у вівторок, та 4 серпня, в середу, UA: КУЛЬТУРА покаже дві серії німецького історичного мінісеріалу "Пілігрим" 2014 року режисера Філіпа Кадельбаха за мотивами однойменного роману німецької письменницької пари під спільним псевдонімом Іні Лоренц.

В основі сюжету — середньовічна Європа та сім’я заможного купця, чия донька Тілла намагається виконати останню волю батька і поховати його серце у Сантьяґо-де-Компостела. Брат Тілли хоче завадити їй у цьому й одружити зі своїм партнері. Чи вдасться Тіллі дістатися священного міста і чим обернеться насильницький шлюб — уже наступного тижня.

5 серпня, четвер — вечір комедії. Про те, як молодий письменник Ліам переживає творчу кризу й намагається завершити роман і вкластися в дедлайни, попри життєві перипетії — у фільмі Марка Гріффітса "Мій найкращий роман" (2015).

6 серпня тиждень завершує документальна стрічка Валерії Парізі "Музей Прадо: колекція чудес" (2019) про історію одного з найбільших мистецьких музеїв Європи.

Оповідачем фільму став лауреат премії "Оскар" Джеремі Айронс. Показ картин королівської колекції XII–XIX століть супроводжується живою розповіддю про історію цих полотен, династії їхніх власників та їхні війни. Музичним тлом у фільмі звучить фламенко, що дозволить глядачеві глибше зануритися в атмосферу шести століть історії Іспанії, розказаної через мистецтво.

Дивіться серію вечірніх кіносеансів щодня з 2 по 6 серпня о 23:05 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також онлайн на сайті або у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше