Шерон Стоун пригрозили звільненням через її агітацію вакцинуватись від COVID-19

Шерон Стоун пригрозили звільненням через її агітацію вакцинуватись від COVID-19

Шерон Стоун пригрозили звільненням через її агітацію вакцинуватись від COVID-19

Голлівудська акторка Шерон Стоун розповіла, що їй погрожують звільненням з проєкту через те, що вона агітує за вакцинацію від COVID-19 на знімальному майданчику. Про це повідомляє Fox News.

Акторка зазначила, що не продовжить працювати на новому проєкті в Атланті (США), поки всі працівники знімального майданчика не будуть вакциновані.

"Чи збираюся я йти на роботу до того, як всі учасники проєкту будуть вакциновані? Ні! При цьому, я можу втратити роботу, мені погрожують. І мене можуть звільнити, якщо на майданчику всі не будуть вакциновані", – підкреслила Стоун.

За інформацією телеканалу, наразі актриса балотується в національну раду директорів Гільдії кіноакторів США і робить медичне страхування одним з пріоритетних напрямків своєї кампанії, особливо в період пандемії коронавірусу.

У пресрелізі від 19 липня Гільдія кіноакторів США пояснила, що вакцинація від COVID-19 не обов'язкова для роботи в кіно і на телебаченні. Проте невакциновані можуть підпадати під дію інших правил і положень. Це залишає можливість зробити щеплення обов'язковими в кожному конкретному випадку, а не за загальним правилом, яке відстоює Стоун.

У своєму інстаграмі актриса пояснила, що вона агітує за вакцинацію від COVID-19, бо її рідні дуже сильно постраждали від коронавірусу: "Моя бабуся померла від COVID-19, моя хресна мама померла від COVID-19".

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше