Спортсмен із Мелітополя став новим чемпіоном світу серед стронгменів

Оновлено
Спортсмен із Мелітополя став новим чемпіоном світу серед стронгменів Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі триває дводенний чемпіонат світу з силового багатоборства “Богатирські ігри”, який стартував на каскаді фонтанів “Райдуга” 31 липня. За результатами змагань першого дня новим чемпіоном світу серед стронгменів став мелітополець Олександр Скрипченко.

За перемогу та звання чемпіонів змагаються 15 спортсменів із 10 країн світу (Америки, Німеччини, Австрії, Франції, Швеції, Нідерландів, Литви, Польщі, Грузії) у середній ваговій категорії — до 105 кілограмів.

31 липня відбулися змагання в особистому заліку. Україну представляли двоє спортсменів із Мелітополя та Дніпра. Організатори заходу — “Федерація найсильніших атлетів України”, Міністерство молоді та спорту України, “Спілка вірмен Запорізької області”.

Спортсмен із Мелітополя став новим чемпіоном світу серед стронгменівСуспільне Запоріжжя

"Зібрались найсильніші спортсмени з усього світу — чемпіони своїх країн, рекордсмени світу, Європи, своїх континентів. Боротьба розгорнулась серйозна. Радує те, що наш мелітопольський спортсмен Олександр Скрипченко, за підсумками перших вправ, лідирує. Взагалі, він у легкій вазі, але тут виступає у середній", — каже Валерій Газаєв, майстер спорту міжнародного класу з богатирського багатоборства, головний суддя чемпіонату світу "Богатирські ігри".

Силовик із Мелітополя Олександр Скрипченко у вправі з гантеллю в 90 кг встановив новий світовий рекорд — протягом однієї хвилини підняв її 6 разів. Таким чином, перевищив попередній рекорд киянина Романа Грекова, який підняв гирю 5 разів.

У підсумку п’яти видів змагань в особистому заліку мелітопольський богатир Олександр Скрипченко став новим чемпіоном світу серед стронгменів. Він набрав 74 бали. Друге місце посів польський спортсмен Томаш Батер із загальною кількістю балів — 70,5. Третім став німець українського походження Фолкер Бауер. У нього 60 балів.

Сьогодні, 1 серпня, у командних змаганнях «Богатирських ігор» перемогла збірна України. І втретє стала чемпіоном світу з командного багатоборства. На другому місці - стронгмени зі Сполучених Штатів Америки. На третьому — з Німеччини.