Львівські "Карпати" дебютували у Другій лізі перемогою над "Рубіконом"

Львівські "Карпати" дебютували у Другій лізі перемогою над "Рубіконом" ФК "Карпати"

Львівські "Карпати" дебютували у Другій лізі впевненою перемогою. Матч проти київського "Рубікону" завершився для львів'ян перемогою із рахунком 3:0. Про це повідомили у пресслужбі ФК "Карпати".

Матч на стадіоні "Україна" стартував о 18:00. Вже на 5 хвилині першого тайму підопічні Андрія Тлумака відкрили рахунок у матчі. Денис Кожанов віддав м'яч на Євгена Будніка, а той перенаправив на Олександра Дударенка, який спрямував м'яч у сітку воріт.

Відразу після перерви, на 46 хвилині, 26-річний Олександр Дударенко забив другий м'яч у ворота киян. На 53 хвилині зелено-білі реалізувати третій гол. Фінальний м'яч поєдинку забив Євген Буднік. Матч завершися із рахунком 3:0.

У наступному турі Другої ліги львів'яни зіграють із ФК "Дніпро". А "Рубікон" зустрінеться із ФК "Чернігів".

• У липні 2021 року ФК "Карпати" розформували. Відтак, ветерани клубу зібрали нову команду, яку почали готувати до турніру.
  • Новоствореній команді фанати передали емблему клубу.
  • До команди увійшло багато гравців, які раніше грали за "Карпати". Серед них: Кожанов, Ткачук, Чачуа, Кучинський і Сілецький.
  • Футбольний клуб "Карпати" заснували у 1963 році.