Медальний залік після половини Олімпіади-2020: на якому місці Україна

Медальний залік після половини Олімпіади-2020: на якому місці Україна AP

Перша частина Олімпійських Ігор закінчилася для України з п'ятьма медалями.

Пройшла перша половина Олімпіади-2020 у Токіо. Вісім змагальних днів на Олімпійських Іграх підійшли до закінчення, попереду - ще стільки ж.

За стартові вісім днів Олімпіади були розіграні 154 комплекти нагород (усього буде розіграно 339), які виграли спортсмени з 76 різних країн.

П'ять медалей здобули і українські спортсмени - Еліна Світоліна у восьмий день змагань стала бронзовою призеркою Олімпійських Ігор.

Хто виграв медалі в України

У медальному заліку Україна йде на 65-му місці. Очолюють же залік китайські спортсмени, які вже здобули 46 медалей, 21 з яких - золота.

Лідерство за кількістю нагород з Китаєм розділяє збірна США. В активі американців також 46 медалей, але на п'ять золотих нагород менше, ніж у китайців.

Медальний залік Олімпіади-2020 (топ-10)

1. Китай - 21 "золото" + 13 "срібло" + 12 "бронза"

• 65. Україна - 0+0+5

• На Олімпіаді-2020 Україну представляють 157 спортсменів - найменша кількість за всю історію виступів на Іграх.
  • Антирекорд за кількістю медалей Україна здобула на Олімпіаді-2016. Тоді українці виграли 11 медалей (2 "золота", а також 5 срібних та 4 бронзових медалі).
  • Україна мала можливість зачепитися за ще кілька медалей на Олімпіаді. Стрілки Олена Костевич (пневматичний пістолет, 10 метрів) та Павло Коростильов (пневматичний пістолет, 10 метрів) посіли четверті місця у фіналах своїх дисциплін. А дзюдоїст Яків Хаммо (понад 100 кг) програв сутичку за "бронзу".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика