Баскетболіст НБА переписав олімпійський рекорд збірної США

Баскетболіст НБА переписав олімпійський рекорд збірної США АР

Кевін Дюрант оновив рекорд із результативності на Олімпійських іграх-2020.

Гравець "Бруклін Нетс" Кевін Дюрант проводить свою третю Олімпіаду в кар'єрі. На токійській арені разом зі збірною США з баскетболу він зазнав поразки від Франції та обіграв Іран і Чехію у груповому раунді.

Причому в останній зустрічі проти чехів Дюрант зумів встановити унікальне досягнення. Матч завершився розгромною звитягою американців із рахунком 119:84, а форвард набрав 23 очки і оновив олімпійський рекорд США.

Який саме рекорд побив Кевін Дюрант

Перед початком змагань у Токіо Кевін Дюрант мав у своєму активі 311 очок, зароблених у матчах у складі збірної США на Олімпіадах. Уже за перші дві чверті протистояння з чехами американський форвард набрав 11 очок і став найрезультативнішим гравцем своєї національної команди в історії Ігор.

Таким чином він зумів обійти іншого досвідченого гравця збірної США - Кармело Ентоні. Ентоні, своєю чергою, брав участь у чотирьох Олімпіадах - в Афінах (2004), у Пекіні (2008), у Лондоні (2012) та в Ріо-де-Жанейро (2016). За весь час виступів на Олімпійських іграх він набрав 336 очок.

Дюрант же за підсумками зустрічі з Чехією набрав 23 очки та вийшов у лідери за результативністю в олімпійській збірній США - у його активі 351 очко.

Хто такий Кевін Дюрант

• Дворазовий олімпійський чемпіон (2012, 2016) та чемпіон світу (2010) у складі збірної США.
  • Дворазовий чемпіон НБА (2017, 2018) у складі "Голден Стейт Ворріорз".
  • Найцінніший гравець НБА у сезоні 2013/2014.

• Збірна США пройшла груповий етап Олімпійських ігор-2020 і зіграє у чвертьфіналі. Команда Грегга Поповича вийшла з групи А з другого місця. У її активі - дві перемоги та одна поразка.
  • Чвертьфінали баскетбольного олімпійського турніру розпочнуться 2 серпня. Останні групові матчі відбудуться 1 серпня. У них зустрінуться Аргентина та Японія, а також Іспанія та Словенія.

Де дивится Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне. Прямі ефіри Ігор-2020 доступні на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.