Спека на Рівненщині. Експерти розповіли, як вона впливає на врожай

Спека на Рівненщині. Експерти розповіли, як вона впливає на врожай

Спека на Рівненщині. Експерти розповіли, як вона впливає на врожай Суспільне Рівне

На Рівненщині вигідніше вирощувати кукурудзу, сою та соняшник. Про це в ефірі програми "Сьогодні.Головне" розповіла заступниця директора інституту сільського господарства західного Полісся НААНУ Людмила Лящук. Це зумовлено не лише змінами клімату, а й тим, що для зберігання, обробки та переробки овочевих культур в області немає розвиненої інфраструктури, – додав начальник відділу рослинництва департаменту агропромислового комплексу РОДА Георгій Мацюк.

Як зростання температури впливає на ринок

Середньодобова температура повітря за останні десятиріччя, у порівнянні з 90-ми роками, зросла на 1,8 градуси. Про це повідомила заступниця директора інституту сільського господарства західного Полісся НААНУ Людмила Лящук. Це дає змогу вирощувати пізньостиглі сорти культур і формує кращу врожайність. Загалом вона зростає на 18-20%. Це стосується сої, гібридів кукурудзи тощо.

Врожай спека РІвненщинаФото надане Людмилою Лящук

Тренд середньомісячних температур в Рівненській області

"Особливо таке зростання відмічаємо в літні місяці. Зростає теплозабезпеченість культур. Це дозволяє вирощувати теплолюбиві культури – кукурудзу, сою, соняшник. Тобто, фермери Рівненщини можуть садити ті культури, які раніше росли на півдні", – додала Людмила Лящук.

За два останні роки, за словами начальника відділу рослинництва департаменту агропромислового комплексу РОДА Георгія Мацюка, площа посівів соняшника досягла 40 тисяч гектарів. 66 тисяч гектарів – соя. Третину всіх посівів – 105 тисяч гектарів – займає кукурудза. Натомість раніше переважали такі зернові як пшениця і ячмінь.

"Щодо картоплі, то вона потребує багато ручної праці, до того ж ми не маємо розвиненої інфраструктури для її довготривалого зберігання, обробки та переробки, як, в принципі і до багатьох овочевих культур", – зауважив Георгій Мацюк.

Як кількість опадів впливає на вирощування окремих культур

Основною проблемою є те, що за вегетаційний період опади на Рівненщині випадають нерівномірно, а зливові дощі на 60% є непродуктивними, – розповіла Людмила Лящук.

Врожай спека РІвненщинаФото надане Людмилою Лящук

Динаміка кількості опадів на Рівненщині

"Якщо за 90-ті роки кількість опадів зросла за весняно-літній період, то за останні десятиріччя кількість опадів зменшилась. Найменше опадів випадає у квітні та серпні. А це періоди, коли готують ґрунт та засівають поля", – додала жінка.

Що робити, щоб зібрати високий врожай

Науковці інституту сільського господарства західного Полісся НААНУ радять обробляти ґрунт одразу після збирання врожаю, щоб він не втрачав вологу. У місяць через стерню земля втрачає вологу у 2,5 рази більше, ніж після обробки.

"Радимо також переходити на більш посухостійкі сорти. Вони формують більшу врожайність. Важливо також дотримуватись технології вирощування. Якщо її не порушувати, можна зібрати високий врожай", – додала Людмила Лящук.

У підсумку, представниця інституту сільського господарства зазначила: зміни клімату призводять до того, що невдовзі на Рівненщині землю будуть не осушувати, а зрошувати.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди