• Іспанія - Кот-д'Івуар 5:2 (додатковий час)
  • Японія - Новая Зеландія 0:0, 4:2 (серія пенальті)

Белінда Бенчіч здобула "золото" Олімпіади-2020 у жіночому тенісі

Олімпіада-2020. Теніс (жінки). Фінал

Белінда Бенчіч (Швейцарія, 9) - Маркета Вондрушова (Чехія) 2:1 (7:5, 2:6, 6:3)

Еліна Світоліна - про "бронзу", виступ на Олімпіаді-2020 та підсумки першої половини сезону

"Увесь тиждень було дуже важко. Майже кожен матч був на нервах. Тут немає слабких гравців, тому доводилось викладатись на повну – на всі 100%. Авжеж, тут я не грала у свій найкращий теніс. Але я намагалась боротись і не здаватись, постійно тримала себе в тонусі ментально".

Повна прес-конференція - тут.

Український стрибун Мазур не подолав кваліфікацію на Олімпіаді-2020

Мазур стартував серед першої хвилі стрибунів. Перший ж стрибок український легкоатлет виконав на 7.60 метрів, однак за його підсумками йшов дев'ятим.

Попереду у Мазура було ще дві можливості, щоб покращити результат та потрапити до 12 найкращих. Проте результати другого і третього стрибків українця виявилися гіршими, аніж перша - 7.54 та 7.58 метрів відповідно.

Результат Мазура став найгіршим у сезоні. Востаннє 24-річний спортсмен стрибав гірше у лютому 2020-го - у кваліфікації чемпіонату України в приміщенні він показав результат 7.50 метрів.

"Це неймовірні відчуття". Перші слова Світоліної після виграшу "бронзи" на Олімпіаді

Після перемоги Світоліна дала флеш-коментар Суспільне Спорт, у якому розповіла про емоції від перемоги. Вона наголосила, що повернутися в гру їй допоміг характер, оскільки вона кілька разів під час матчу була близькою до поразки.

"Після поразки було, звісно, важко повернутися у колію. Для мене перемога - неймовірні відчуття. Якщо чесно намагалася боротися до кінця. Програвала і в другому сеті, і в третьому, але боролася до кінця і намагалася віддавати всі сили до кінця".

Більше - тут.

Еліна Світоліна - бронзова призерка Олімпіади-2020! Це п’ята медаль України

Перша ракетка України Еліна Світоліна змогла вибороти бронзову медаль Олімпійських Ігор у Токіо. У трьох сетах українка здолала представницю Казахстану Єлєну Рибакіну.

Олімпіада-2020. Теніс (жінки). Матч за третє місце

Єлєна Рибакіна (Казахстан, 15) - Еліна Світоліна (Україна, 4) 1:2 (6:1, 6:7, 4:6)

"Боялася швидко стартанути". Українка Миколенко - про поразку у кваліфікації Олімпіади

Бігунка в інтерв'ю Суспільне Спорт зазначила, що перед стартом Олімпійських Ігор мала певні проблеми у плані підготовки. Хоча перед стартом відчувала себе добре.

Ключовим моментом, на думку Миколенко, став фальсстарт під час кваліфікації. Бігунка зазначила, що він вплинув на неї психологічно.

"Підготовка перед Олімпійськими Іграми мала певні складнощі. А вже на самі Ігри я виходила на пік форми, мала надію, що саме на цих змаганнях пробіжу як мінімум з найкращим особистим результатом сезону і, звичайно, хотілося показати максимум - особистий рекорд. Трохи не склалося".

Джокович знявся з бронзового фіналу міксттурніру Олімпіади-2020

Перша ракетка світу Новак Джокович не виграє медаль Олімпіади-2020 і в міксттурнірі. Сербський тенісист відмовився від виходу на корт.

Джокович мав провести у суботу, 31 липня, два бронзових поєдинки. Спочатку - в одиночному турнірі проти іспанця Пабло Корреньйо-Бусти, а одразу ж після нього, у парі з Ніною Стояновіч - проти австралійського дуету Ешлі Барті/Джон Пірс.

Перший із двох матчів Джокович програв - майже за три години Корреньйо-Буста завдав поразки сербу. А згодом стало відомо, що перша ракетка світу не вийде на корт у матчі за "бронзу" в міксттурнірі.

Новак Джокович програв фінал за "бронзу" на Олімпіаді-2020

Олімпіада-2020. Теніс (чоловіки). Матч за третє місце

Новак Джокович (Сербія, 1) - Пабло Корреньйо-Буста (Іспанія, 6) 1:2 (4:6, 7:6, 3:6)

Вікторія Ткачук - про вихід у півфінал 400 метрів з бар'єрами

Українська бігунка Вікторія Ткачук оцінила вдалий виступ у кваліфікації 400 метрів з бар'єрами.

"Важко було перелаштуватися по часу, але я так думаю, що адаптувалася. Спочатку це давалося взнаки, не дуже добре відчувала своє тіло впродовж першого тижня, але зараз усе добре, настрій бойовий, показати свої кращі секунди саме тут - дуже щаслива від цього

Думаю, що виконала усі завдання тренера і готова показувати хороші секунди. Усе дуже непередбачувано, тому сподіваюся, що фортуна буде на моєму боці.

Фінал Олімпійських Ігор - це вже, звичайно, успіх. Але він так само непередбачуваний, як і інші змагання. Тобто навіть потрапляючи на першу доріжку з найгіршим часом, у нас є така практика Терещук-Антипова потрапила на першу доріжку, але виграла медаль. Тому буду максимально викладатися і потрапити до фіналу і зайняти найвищі місця"

Жіноча збірна США стала авторкою унікального "досягнення" на Олімпіаді в Токіо

Групову стадію турніру американки закінчили з шістьмома голами в активі, хоча могли стати другою за результативністю командою - п'ять голів їм не зарахували через офсайд. Нідерландки ж, натомість, забили в групі 21 гол, із них 18 - у матчах проти Замбії (10) та Китаю (8).

У першому матчі плей-оф проти збірної Нідерландів США забили шість м'ячів. Але арбітр зарахував усього два, скасувавши чотири через офсайд.

"Думаю, це буде рекордна Олімпіада". Українка Рижикова - про старт у Токіо та конкуренцію

Анна Рижикова виграла свій забіг, показавши третій загальний час - 54.56 секунд.

Цей забіг, за словами українки, вона контролювала - і результат у ньому був вкрай важливим для неї.

"Скажімо так, спіймала суперниць на контролі. Було завдання вийти у півфінал з першого місця, щоб отримати кращу доріжку. Тому півдистанції бігла швидко, далі, коли ми сходимося в лінію, контролювала суперниць, щоб набігти на фініші і забрати своє перше місце", - сказала Анна.

Американка втретє поспіль виграла "золото" на "коронній" дистанції Олімпіади

Американська плавчиня Кеті Ледекі виграла третє поспіль "золото" на Олімпіаді на дистанції 800 метрів вільним стилем. І четверту медаль загалом на Олімпійських Іграх у Токіо.

На фініші Ледекі випередила найближчу переслідувачку - австралійку Аріам Тітмус - на 1.26 секунди, показавши результат 8:12.57 (майже на вісім секунд повільніше світового рекорду, який їй належить).

Гімнастика

Американка Сімона Байлз знялася з фіналів у опорному стрибку та різновисоках брусах.

Перед тим вона знялася з фіналу особистого багатоборства, а також припинила виступи у командному фіналі після першого снаряду.

Плавання

Кеті Ледецкі (США) виграла третє поспіль "золото" на дистанції 800 метрі вільним стилем.

Ось топ-10 найкращих результатів в історії цієї дистанції:

Що уже відбулося

• Владислав Бухов (плавання) - не зміг подолати півфінал на дистанції 50 м вільним стилем. Фінішував шостим у своєму запливі та 11-м загалом (до фіналу проходить топ-8).
  • Анна Рижикова та Вікторія Ткачук (легка атлетика) пройшли перший раунд у забігу на 400 метрів з бар'єрами. Марія Миколенко - ні.
  • Наталія Семенова (метання диску) - остання в кваліфікації.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика