"Сподіваюся, помилки не вийде". Романчук - про вихід у фінал Олімпіади-2020 з плавання

"Сподіваюся, помилки не вийде". Романчук - про вихід у фінал Олімпіади-2020 з плавання

"Сподіваюся, помилки не вийде". Романчук - про вихід у фінал Олімпіади-2020 з плавання AP

Український плавець - про другу поспіль перемогу в кваліфікації та фінал.

Михайло Романчук здобув перемогу у кваліфікаційному запливі на 1500 метрів. На дистанції він випередив усіх конкурентів, включно і українця Сергія Фролова, з яким відібрався у фінал.

Читайте також: Два українці пройшли у другий поспіль фінал Олімпіади-2020 з плавання

Романчук вдруге поспіль виграв кваліфікацію на Олімпійських Іграх у Токіо. Проте має в активі поки що лише бронзову медаль - на 800 метрах він не випередив американця Роберта Фінка та італійця Грегорі Палтріньєрі.

Після виступу Романчук дав флеш-коментар Суспільне Спорт, у якому звернув увагу на результат у кваліфікації.

Український плавець наголосив: розраховує, що цього разу не повторить помилки, яка була під час першого фіналу. І хоче нарешті здобути золоту медаль.

"Сподіваюся, такої помилки не вийде, яка була на 800 метрів. Але це все покаже час, тому що ввечері пливеться набагато спокійніше. Розраховую, що у фіналі я зможу реалізувати себе на 100%. Чи вистачить часу на відновлення? Сподіваюся, що так".

У Токіо Романчук став володарем олімпійського рекорду, пропливши кваліфікацію 800 метрів найшвидше за інших. Українець наголосив, що хоче цього разу пропливти швидше у фіналі, аніж під час кваліфікації.

"Постараюсь зробити все і пропливти якомога швидше. А там вже як буде, так і буде".

Що далі

  • Неділя, 1 липня, 04:44. Фінал запливу 1500 метрів вільним стилем.

Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу