"Радіємо, що просто добігаємо". Збірна України не пройшла у фінал мікстестафети 4х400 метри

"Радіємо, що просто добігаємо". Збірна України не пройшла у фінал мікстестафети 4х400 метри

Ексклюзивно
"Радіємо, що просто добігаємо". Збірна України не пройшла у фінал мікстестафети 4х400 метри ФЛАУ

Проте четвірка майже повторила національний рекорд.

На Олімпійських іграх-2020 у Токіо відбувся дебют змішаної естафети 4х400. У попередніх забігах узяла участь і Україна, проте до фіналу не пробилася.

До української естафетної четвірки ввійшли Микита Барабанов, Катерина Климюк, Аліна Логвиненко та Олександр Погорілко. Команда фінішувала шостою в другому забігу з часом 3:14.21. Цей результат близький до національного рекорду, який четвірка встановила місяць тому на турнірі в турецькому Ерзурумі, – 3:14.06.

Всього на Олімпійські ігри в мікст-естафеті відібралися 16 країн, яких розділили на два кваліфікаційні забіги. З кожного до фіналу пройшли по три найшвидші команди й додатково наступні дві з найкращим часом, незалежно від забігу, в якому вони брали участь.

Читайте також: "Прийшов час попрощатися". Ольга Саладуха - про завершення кар'єри після виступу на Олімпіаді-2020

У підсумку час українців був 11-м з 13 країн, чиї результати було зараховано. США та Домініканську Республіку дискваліфікували за вихід на чужу доріжку. Команда Бахрейна, яка відібралася на Ігри, участі в забігах не взяла. А найкращий час у кваліфікації показала Польща – 3:10.44.

З чотирьох українців раніше в Олімпійських іграх змагалася тільки 31-річна Аліна Логвиненко. Це вже третя її Олімпіада. У Лондоні-2012 вона завоювала "бронзу" в складі естафетної команди 4х400 м.

Що сказала команда після забігу

  • Аліна Логвиненко

"Ми третій чи четвертий раз біжимо цю дистанцію. [Майже] повторили наш національный рекорд. Але, порівняно з іншими країнами, трішечки слабкувато. Будемо надолужувати далі".

  • Микита Барабанов

"Щасливі, що в нас вийшло відібратися й бігти в шістнадцятці найсильніших країн. Ми, як усі, старалися викластися на максимум. Поки що це [і є] наш максимум, але ми старатимемося додавати далі, щоб наступними роками чіплятися вже за сильніші команди".

Читайте також: Українець Проценко не пройшов у фінал стрибків у висоту на Олімпіаді-2020. Як він це пояснює
  • Олександр Погорілко

"Бігти сподобалось. Перший раз на Олімпіаді. Результатом також задоволений. Команда в нас хороша. Всі виклались на повну. Все було добре".

  • Катерина Климюк

"Я вважаю, що забіг пройшов досить вдало. У моїй історії були різні випадки: і коли нас дискваліфіковували, і коли втрачали паличку. Тому я завжди радію, що ми просто добігаєм. І до того ж ми показали хороший результат: наш сезонний найкращий час. І я теж вважаю це добрим знаком. Це означає, що ми всі за довгий період без змагань не втратили свою форму".

"Ну й, звісно, хотілося б більше глядачів – все-таки Олімпійські ігри. А тут виходиш на старт – трибуни порожні. Не відчувається всієї грандіозності Олімпійських ігор. Але скрізь олімпійські кільця намальовані, і це трохи додає атмосфери Олімпіади".

Читайте також: "Треба було спокійніше". Українець Нестеренко не вийшов до фіналу в метанні диску на Олімпіаді-2020

Що далі

  • Фінал змішаної естафети відбудеться 31 липня.
  • Україна також виступить у жіночій естафеті 4х400 м: попередні забіги відбудуться 5 серпня о 13:25.
  • Олімпійські змагання з легкої атлетики триватимуть до 8 серпня.

Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів