Бронзова призерка Олімпіади-2020 Костевич не пройшла у третій фінал кульової стрільби

Бронзова призерка Олімпіади-2020 Костевич не пройшла у третій фінал кульової стрільби

Бронзова призерка Олімпіади-2020 Костевич не пройшла у третій фінал кульової стрільби AP

Позмагатися за ще одну нагороду українській стрілкині виявилося не до снаги.

Українська стрілкиня Олена Костевич, яка на Олімпіаді в Токіо завоювала бронзову нагороду в міксті, не пройшла у фінал кульової стрільби з пістолета на дистанції 25 метрів.

Стрільба з пістолета на дистанції 25 метрів була для Костевич останньою дисципліною в Токіо. Перед цим українка змагалася в одиночному турнірі з пневматичного пістолета на 10 метрів. Після чого, в парі з Олегом Омельчуком, виграла "бронзу" змішаних змагань.

Читайте також: Олена Костевич піднялася у топ-3 найтитулованіших спортсменів України на Олімпіадах

Пройти у третій для себе фінал на Олімпіаді в Токіо українка не змогла. На цьому Олімпійські Ігри для неї завершені.

Як Костевич виступила у кваліфікації?

Кваліфікація кульової стрільби з пістолета на дистанції 25 метрів проходила у дві стадії. Спочатку спортсменки мали провести три серії по десять пострілів, після чого повинні були повторити це у швидкісній стрільбі.

Відбір у фінал цієї дисципліни проходив упродовж двох днів, 29 та 30 липня. За регламентом вісім найкращих стрілкинь мали право змагатися у фіналі.

За підсумками першої кваліфікації Костевич перебувала у топ-8. Вона вибила 292 очки із 300 можливих. Для виходу у фінал українці потрібно було показати високий результат і у швидкісній стрільбі.

Проте з цим завданням Костевич не впоралася. У швидкісній стрільбі вона вибила 287 очок, через що не лише не втрималася у топ-8, але й вибула за межі топ-20.

У підсумку Костевич набрала 579 очок та посіла 23-е місце. Найкращою у кваліфікації стала срібна призерка Токіо у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів Антоанета Костадінова.

Результати Костевич на Олімпіаді в Токіо

Читайте також: "Я розвіяла цей міф". Олена Костевич побила "прокляття" українців на Олімпіаді в Токіо

Що відомо

  • У Токіо Костевич здобула першу медаль з часів Олімпіади-2012. У Лондоні вона виграла дві "бронзи" - у стрільбі з пістолета на дистанції 10 та 25 метрів.
  • Завдяки "бронзі" в Токіо Костевич розділяє друге місце серед інших олімпійців за виграними медалями.
  • Перед виступами на Олімпіаді-2020 Костевич, разом із шпажистом Богданом Нікішиним, були прапороносцями України на церемонії відкриття.
Читайте також: Феєрверки, вихід України і запалення олімпійського вогню. Якою була церемонія відкриття Олімпіади

Що далі

  • Неділя, 1 липня, 02:30. Кваліфікація Павла Коростильова у стрільбі з пістолета на 25 метрів.
  • Понеділок, 2 липня, 03:30. Кваліфікація Олега Царькова та Сергія Куліша у стрільбі з гвинтівки на дистанції 50 метрів.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів