У Краматорську навчали як поїхати на стажування до США

У Краматорську навчали як поїхати на стажування до США

У Краматорську навчали як поїхати на стажування до США оригінал

18 лютого студентів та науковців Краматорських Вишів навчали, як поїхати на стажування до США. До Донбаської національної академії будівництва й архітектури на лекцію американців прийшли близько 100 студентів та викладачів.

- Дуже важливо дізнатися про культуру іншої країни. Якщо ти знаєш культуру іншої країни, ти можеш її перенести у своє середовище і чомусь навчити людей там де ти мешкаєш. Наприклад, як і ми, перебуваючи тут, ми дізнаємося, як люди живуть, що вони роблять, чим займаються на вихідних, з ким вони товаришують, як подорожують, так само знаходячись у Сполучених Штатах українці мають більше шансів дізнатися про життя американців. Можливо, чомусь навчитися, щось принести сюди в Україну, щоб щось змінити, — розповідає учасниця програми обмінів Кет Блел.

Поїхати до США за обміном вже кілька років мріє Віталій:

- Хочу спробувати подати заявку. Можливо, отримаю грант на навчання — це унікальний досвід, отримати досвід спілкування з іноземними людьми, зануритися в іноземне середовище. Мені важко сказати наскільки це реально. Я не вважаю, що інші люди, наприклад, менше цього заслуговують, ніж я.

Аби потрапити на стажування до США українським студентам та викладачам потрібно пройти відбір.

- На кожну програму є етап аплікації у письмовому вигляді. Заповнюється онлайн-анкета, де подаються усі документи прикріплюються, також пишуться творчі складові анкети. Якщо перший етап проходить людина, потім в нас є етап офлайнового інтерв’ю вже у нас в офісі. Проводиться воно експертами американськими, українськими. Потім визначаються фіналісти програми, — розповідає асистентка Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні Марія Кравченко.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди